Teams
Volgende wedstrijd
HODO 1
24 mrt.
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Pesse 1
7 apr.
14:00
14:00
vs
VV Sleen 1
vv Sweel 1
13 apr.
19:30
19:30
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
17
13
2
2
41
2.
Pesse 1
Pesse 1
17
11
4
2
37
3.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
17
9
4
4
31
4.
HODO 1
HODO 1
17
10
1
6
31
5.
Ruinen 1
Ruinen 1
16
9
2
5
29
6.
Beilen 1
Beilen 1
16
9
0
7
27
7.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
17
7
4
6
25
8.
Wacker 1
Wacker 1
16
7
1
8
22
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
16
4
4
8
16
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
14
3
5
6
14
11.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
15
2
4
9
10
12.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
16
2
2
12
8
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
16
1
3
12
6
Speelschema
Zaterdag 23 maart bekijk meer
Staphorst JO15-2
09:00
Pesse JO15-1JM
ST Pesse/Wijster MO17-1
10:30
HS'88 MO17-1
Fit Boys JO19-1
10:45
ST Pesse/Wijster JO19-1
Pesse VR2
11:30
De Weide VR2
DZOH 4
12:15
Pesse 1
Pesse 2
14:30
Bargeres 2
Bergentheim VR1
14:30
Pesse VR1
Zondag 24 maartPesse 2
11:30
Wacker 2
Pesse 3
11:30
Dwingeloo 3
HODO 1
14:00
Pesse 1
Zaterdag 30 maartST Pesse/Wijster MO17-1
10:30
Noordster MO17-1 (9-tal)
SJO DFC JO19-1
10:30
ST Pesse/Wijster JO19-1
HZVV JO17-2
12:30
ST Pesse/Wijster JO17-1
DZOH 7
14:45
Pesse 2
Zondag 31 maartGorredijk 3
10:00
Pesse 2
Vrijdag 5 aprilPesse 35+2JM
19:30
VVAK 35+1
Pesse VR18+2
19:30
Tiendeveen VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
Hoogeveen 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
20:00
Ruinen 35+1
ZZVV 35+1
20:00
Pesse 35+2JM
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+2
20:30
VVAK VR18+1
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
De Weide 35+3
20:30
Pesse 35+2JM
Pesse 35+1
21:00
HZVV 35+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Zaterdag 6 aprilACV JO17-2
09:00
ST Pesse/Wijster JO17-1
Pesse JO15-1JM
10:30
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2
BSVV MO17-1
10:45
ST Pesse/Wijster MO17-1
Olympia'28 JO13-2
11:15
Pesse JO13-1JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
12:30
ST FC Meppel/Alcides JO19-4
HZVV VR3
12:30
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
FC Klazienaveen 3
Pesse VR1
14:30
De Weide VR1
SVBO 3
14:30
Pesse 2
Zondag 7 aprilPesse 3
11:30
Wijster 3
Pesse 2
11:30
FC Oldemarkt 2
Pesse 1
14:00
VV Sleen 1
Maandag 8 aprilvv Sweel VR2
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 13 aprilPesse JO13-1JM
10:00
Beilen JO13-1JM
ST Pesse/Wijster JO17-1
10:30
M.S.C. JO17-1
ST Pesse/Wijster MO17-1
10:30
SJO Coendersborg MO17-1
Achilles 1894 JO15-2
10:30
Pesse JO15-1JM
Pesse VR2
11:30
Dwingeloo VR2
ACV JO19-2
13:15
ST Pesse/Wijster JO19-1
Pesse 2
14:30
DZOH 6
Dalen 2
14:30
Pesse 1
Quick '20 VR1
17:00
Pesse VR1
vv Sweel 1
19:30
Pesse 1
Zondag 14 aprilMildam 2
11:30
Pesse 2
Ruinen 3
12:00
Pesse 3