0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sterk Pesse weet weer te winnen

Loon- Na een aantal weken zonder wedstrijd stond er nu weer een uitwedstrijd voor de mannen van Kramer op het programma. In de thuiswedstrijd tegen LEO eerder dit seizoen wisten beide ploegen elkaar in evenwicht te houden.


Buitenkantvoet


In het begin lijken beide ploegen te zoeken naar hoe het elkaar moeilijk kan maken. De eerste kans in de wedstrijd is eigenlijk niet eens een volle kans te noemen. Na een diepe bal richting de verdediging van de thuisploeg komt de bal stuiterend rond de zestienmetergebied binnen bereik van Verbrugge. Deze twijfelt geen moment en neemt de bal direct met buitenkantvoet op de volley. Doelman Dussel van de thuisploeg blijft kansloos achter en ziet de bal binnen ploffen. Na de openingstreffer blijft Pesse doorgaan. Rechtsback van Dam krijgt het plots op zijn heupen en begint aan een sterke rush. Vervolgens geeft hij de bal af aan Poeste die daarna de bal voor de goal draait. De back is inmiddels doorgelopen en weet te koppen maar kan de bal niet de goede richting mee geven. Daarna laat ook LEO zich meer zien, vooral Uineken blijkt een gevaarlijke klant voorin bij de thuisploeg. Maar de meerdere schoten die de spits loslaat gaan of naast of doelman Waninge weet redding te brengen.


Snelle verdubbeling


Direct na de hervatting kan Pesse alweer een feestje vieren. Een handige pass tussendoor van Poeste komt bij Hartman. De spits laat zien over een snelle handelingssnelheid te beschikken en schiet de bal direct uit de draai hard tegen de touwen. Na de verdubbeling van de marge blijft Pesse het spel dicteren en heeft de kansen om de wedstrijd definitief in het slot te gooien. Even lijkt dit te lukken via een goal van Van Slooten maar zijn goal keurt men af vanwege vermeend buitenspel. Nog geen twee minuten later weet LEO opeens de spanning terug te brengen in de wedstrijd. Uineken komt oog in oog te staan met Waninge maar geeft de bal handig af aan de ingelopen Wagenaar. Toch brengt de plotse aansluitingstreffer de Pessenaren niet van de wijs. Het blijft de baas in de wedstrijd en uiteindelijk weet het weer toe te slaan. Vaak fungeert rechtermiddenvelder Veninga als aangever maar ditmaal schiet hij zelf hard tegendraads binnen. LEO probeert nog wel de druk op te voeren maar krijgt geen grip op de sterkere Pessenaren.


Opstelling Pesse: Waninge, van Dam (Moes), Evenhuis, Kleine, van Wijk, Poeste (de Vries), Meijer, Verbrugge, Veninga, Hartman en van Slooten (Slomp).


Man van de Wedstrijd:Patrick Poeste.


Uitslag

Op 16 feb.
 om 14:00
1
LEO (Loon) 1
-
vs
3
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 16 februari, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor