0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Prachtige vrije bal wijst de weg

Pesse- Na vorige week een gelijkspel in de topper tegen DIO Oosterwolde stond er weer een wedstrijd op het programma voor de mannen van John Kramer. Tegen Asser Boys had de ploeg in de eerste helft het eerst lastig maar wist het toch net voor rust de voorsprong te pakken.


Venijn in de staart

Pesse begint scherp aan de krachtmeting tegen middenmoter Asser Boys. Al snel krijgt de ploeg een kans na een pass van Strijker op Hartman. Zijn schot is hard maar doelman Boddevan de gasten weet zijn inzet te keren. Na deze kans lijkt ook Asser Boys zich meer te gaan mengen in het spel waardoor er meer een strijd op het middenveld komt. Vooral in de omschakeling weet Asser Boys er soms gevaarlijk uit te komen. Het krijgt ook enkele kansen via Modderman en Koops maar beiden weten niet tot scoren toe te komen. Vlak voor rust probeert Pesse het tempo nog wat op te voeren. Asser Boys maakt hierdoor een overtreding op ongeveer 20 meter. Achter de bal staat middenvelder Strijker die de bal verfijnd naar de rechterbovenhoek weet te sturen. Doelman Bodde probeert redding te brengen maar komt te laat. Een heerlijk moment voor de ploeg uit Pesse door op slag van rust te scoren.


Op slot gooien

Na de rust begint Pesse wederom sterk en drukt het de tegenstanders terug om de wedstrijd snel in het slot te gooien. Bijna lukt dit ook weer direct, na een aanval over meerdere schijven komt de bal bij Poeste. Hij chipt de bal over Boddeheen maar Oortwijn weet zijn inzet van de lijn te houden. De wedstrijd blijft door de minimale voorsprong voor de Pessenaren spannend. Zeker als weer Koops op doel weet te schieten uit een afgeslagen vrije trap, gelukkig voor de Pesse spelers vliegt de bal net naast. Na deze waarschuwing trekt Pesse de wedstrijd helemaal naar zich toe. Een overtreding van Abbas op Strijker binnen de zestien levert de thuisploeg een penalty op. Deze strafschop schiet vervolgens Verbrugge overtuigend tegen de touwen. Na deze goal blijft Pesse doorgaan, na een voorzet is het Hartman met de harde kopbal maar weet Bodde ternauwernood te redden. Toch krijgt Pesse haar verdiende derde doelpunt. Er gaat een mooie aanval aan vooraf die via Meijer, Veninga en van Arkel uiteindelijk bij Verbrugge komt die zijn tweede binnenschuift. 


Opstelling SV Pesse: Waninge, Meijer, Evenhuis, van Wijk, Poeste (van Dam), Kleine, Strijker, Veninga (Slomp), Hartman en Verbrugge (van Slooten).

Man van de Wedstrijd: Sven Evenhuis.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 09 december, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor