0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse wint nipt van DSC

Dalerveen- Na midweeks al de lastige uitwedstrijd bij Bargeres te hebben gewonnen stond er weer een uitwedstrijd voor de mannen van Kramer op het programma. Uit tegen DSC moest er weer gewonnen worden. Een rake vrije trap van Poeste maakte uiteindelijk het verschil tussen beide ploegen.


Slimme vrije trap

Het duurt even voordat er echt wat begint te gebeuren in de wedstrijd. Uit een vrije trap van Meppelink is het Keen die de bal ruim naast het doel kopt. Daarna gaat ook Pesse zich meer richting de goal van Mepschen. De eerste kans voor de Pessenaren is voor Moes. Na een voorzet van Poeste probeert de vleugelverdediger het ineens maar zijn inzet gaat ruim over het doel. Pesse blijft na deze kans aandringen en komt er gevaarlijk uit via Prins. Deze stuit de thuisploeg niet op de juiste manier waardoor leidsman Nigro fluit voor een vrije trap. Achter de bal neemt Poeste plaats. Terwijl het lijkt alsof Mepschen nog druk bezig is met het klaarzetten van de muur fluit Nigro al dat de vrije trap kan worden genomen. Poestetwijfelt geen moment en schiet de bal snel in de vrije hoek waar Mepschen niet meer bij kan. Daarna blijft Pesse naar voren komen, uit een voorzet van de Vries moet Mepschenhandelend optreden. De manier waarop de doelman vervolgens de bal verwerkt is niet nauwkeurig genoeg waardoor Poeste kan op pikken. Deze schiet direct maar ziet zijn inzet voor de doellijn weggehaald worden.


Vechtvoetbal

In de tweede helft zakt Pesse wat in en gunt het DSC wat meer in de wedstrijd te komen. Pas in de 60e minuut laat Pesse zich weer zien. Een goed schot uit de tweede lijn van Evenhuispakt Mepschen stijlvol. DSC probeert wel maar kan niet door de goed spelende verdediging komen van Pesse. Bijna weet invaller Meijer de voorsprong naar twee doelpunten te tillen. Eerst ziet hij zijn kopbal van de lijn worden gehaald waarna zijn volley net over gaat. De grootste kans is daarna voor van Slooten. Na een goede pass van Casander omspeelt de spits de doelman maar wederom weten de verdedigers van DSC de bal voor de doellijn weg te halen. Pesse blijft naar voren komen, na een pass van Kleine is het de doorgebroken de Vries die neergehaald wordt. Achter de penalty neemt wederom Poesteplaats maar ditmaal weet Mepschen de bal uit de hoek te ranselen. Daarna krijgt ook de thuisploeg haar kansen op de gelijkmaker maar tot tweemaal toe weet doelman Waninge de goal van Pesse schoon te houden.


Opstelling Pesse: Waninge, Moes (T. Veninga), Witten, Evenhuis, Casander, Kleine, Poeste, de Vries, M. Veninga(Meijer), van Slooten en Prins (Kolen).


Man van de Wedstrijd: Arjan Kleine.


Uitslag

Op 5 mei
 om 14:00
0
DSC'65 1
-
vs
1
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 05 mei, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor