0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse wint de derby

Pesse- meteen na de winterstop stond er voor de mannen van Kramer een belangrijke wedstrijd op het programma. Pesse kwam eerst op achterstand maar rechtte sterk haar rug tegen Ruinen. Vooral Hartman bleek een plaag voor de bezoekers.

 

Snelle start

 

De wedstrijd komt direct uit haar startblokken, Ruinen probeert meteen haar wil op te leggen aan de Pessenaren. De eerste kans komt desondanks wat later in de wedstrijd door voorbereidend werk van Van Belkum. Zijn goede actie en voorzet komt op de schoen bij Horlings maar zijn schot mist de goede richting. Even later pakt Ruinen toch de voorsprong, uit een corner is het Hoorn die de bal hard bij de eerste paal binnen kopt. Deze voorsprong voor de gasten maakt Pesse wakker dat meteen een schepje erbovenop doet. Allereerst is het een vrije trap van Strijker die Pinxterhuis aan het werk zet. Na deze waarschuwing aan het adres van Ruinen blijft Pesse doorgaan en vlak voor rust weet het toe te slaan. Hartman controleert de bal op de borst in het zestienmetergebied na een pass van Poeste. Met een leep lobje weet hij Verbrugge de bal toe te spelen vervolgens volleert de spits de bal koelbloedig in de hoek.

 

 

Hartman op schot

 

Na de rust blijft Pesse doorgaan met het spel waarmee het de eerste helft was geĆ«indigd. Het zoekt de aanval en plukt daar al snel de vruchten van. Een fijne voorzet van Poeste komt op het hoofd van Hartman die Pinxterhuis kansloos achterlaat.Even later lijkt de spits voor de tweede keer toe te slaan, maar zijn inzet keurt leidsman Schoonderwoerd af vanwege vermeend buitenspel. Pesse blijft doorgaan en offensief weet Ruinen er niet uit te komen door de sterke defensie van Pesse. Ongeveer een kwartier voor tijd weet Hartman de wedstrijd te beslissen. Uit de draai produceert de aanvaller een schot waar Pinxterhuis het antwoord schuldig op moet blijven. In het restant van de wedstrijd spelen de Pessenaren gecontroleerd de wedstrijd uit. Door de overwinning weet Pesse de voorsprong op de naaste concurrenten tot zes punten uit te bouwen.

 

Opstelling Pesse: Waninge, van Dam, Evenhuis, Kleine, van Wijk, Strijker (van Slooten), Meijer, Poeste (de Vries), Veninga (Slomp), Verbrugge en Hartman.

 

Man van de Wedstrijd: Marco Hartman

 

 

 

 

 


Uitslag

Op 26 jan.
 om 14:00
3
Pesse 1
-
vs
1
Ruinen 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 26 januari, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor