0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
PESSE STRIJDEND TEN ONDER IN TOPPER

HOOGEVEEN - Pesse is er niet in geslaagd om het gat te dichten naar de koploper en verloor uit tegen de weide met 3-0. Ondanks alle fysieke strijd en motivatie waren de pessenaren niet bij krachten om de koploper punten af te snoepen.


In een spannende eerste helft waarbij het gelijk op ging verloor Pesse op beslissende momenten de duels en kwam het snel om 1-0 achterstand. De veerkracht van de ploeg van de jarige trainer Wim Prins zorgde ervoor dat de spanning de hele eerste helft aanwezig was. Dit resulteerde in harde maar gerechtvaardigde duels waar Pesse veelal streed tegen een twaalfde man. De Arbitrage zat op belangrijke momenten tegen, al kwam Pieter Drost ook goed weg na een actie waar Bruce Lee jaloers op geweest zou zijn. Waar een gelijk spel terecht zou zijn, kreeg Pesse de deksel op de neus en stond het met 2-0 achter toen ze de thee konden gaan leuten.

In de rust kwam de scheidsrechter even melden dat hij het lastig had met de fysieke strijd en dat iedereen op scherp stond, aangezien enig contact inherent is aan het voetbal, vond iedereen dit een beetje een aparte opmerking, tenslotte zijn we geen lid van "bridgeclub de vrolijke zonnebloem".


Misschien had Wim Prins de rust gebruikt om zijn zelfgemaakte traktatie te delen, aangezien er nog geen wissels waren aangetreden om warm te lopen. Uiteindelijk bleek dat Youri Hup plotseling buffetten moest rondbrengen waardoor Jeffry Brus als stormram ingebracht moest worden. De tweede helft ging vrolijk verder waar de eerste begon. Veel strijd en passie in het veld, maar helaas wist Pesse tot dusver geen aansluitingstreffer te maken. Tot overmaat van ramp raakte aanvoerder Corian Casander alleen het ego van een verdediger van de Weide, waardoor hij onze aanvoerder begon te duwen. De arbiter bleek de term contactsport niet meester dus besloot beide spelers een afkoelperiode van 10 minuten te geven aan de kant. Ondertussen was Pesse naarstig op zoek naar de aansluitingstreffer maar verder dan een aantal schoten op doel kwam het niet. Wel had Pesse recht op een strafschop nadat spits Jeffry Brus als afgeschoten wild te grazen werd genomen in het strafschopgebied. De scheids had de fluit in de mond, maar helaas geen lucht meer in de longen. Na de afkoelperiode mocht Corian weer terugkomen in het veld en gaf hij een assist aan de Weide na een knullige struikelpartij over de bal. 3-0 is de eindstand, al wat al geflatteerd. Pesse ging vandaag strijdend ten onder tegen de 12e van de Weide. Alhoewel de overige 11 natuurlijk niet voor niets bovenaan staan. De 3e helft werd goed ingeluid met traktatie van de jarige trainer Wim Prins, waarna de eerste slag in de kantine er door sponsor Voortman Pesse - Badkamers, Keukens & Tegels werd ingedaan. Over 2 weken mogen de manschappen zich herstellen tegen Erica 2.


Man of the Match: Pieter Drost


Uitslag

Op 23 feb.
 om 14:00
3
De Weide 5
-
vs
0
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter
Volgende wedstrijd
Pesse 1
10 dec.
14:00
vs
Wacker 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Pesse 1
Pesse 1
10
7
1
2
22
2.
Raptim 1
Raptim 1
8
6
2
0
20
3.
Wacker 1
Wacker 1
10
6
0
4
18
4.
Ruinen 1
Ruinen 1
10
5
2
3
17
5.
HODO 1
HODO 1
8
5
0
3
15
6.
Beilen 1
Beilen 1
9
5
0
4
15
7.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
8
4
1
3
13
8.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
9
3
3
3
12
9.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
7
2
1
4
7
10.
SVV'04 1
SVV'04 1
9
2
1
6
7
11.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
7
1
3
3
6
12.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
8
2
0
6
6
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
9
1
0
8
3
Hoofdsponsor