0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse strandt tegen VV Hoogezand

Hoogezand- Na de verrassende overwinning op VV Groningen van een aantal dagen geleden stond er weer een zware wedstrijd op het programma voor de mannen van Kramer. Tegen wederom eersteklasser VV Hoogezand wist het niet nogmaals te stunten. Vooral na de rust liep de score in rap tempo op. Het is de eerste nederlaag voor de Pessenaren dit seizoen.


Goed meekomen

In de beginfase laat Pesse nog zien dat het prima mee kan komen met de huidige nummer drie uit de eerste klasse F. Het krijgt zelfs het eerste kansje van de wedstrijd na doorzetten van Slomp. Deze geeft de bal af op Verbrugge maar onder de hoge druk van de defensie van Hoogezand krijgt hij de bal niet goed op doel. Daarna verhoogt Hoogezand het tempo en dit blijkt Pesse te machtig. In de constante aanvalsstroom die men produceert richting het doel van doelman Waninge krijgt het een corner. Uit deze corner weet aanvoerder Slor vervolgens de bal binnen te knikken. Na de voorsprong te hebben gepakt blijft Hoogezand doorgaan, Pesse blijft zich kranig verweren maar moet toch op sommige momenten inbinden. Wanneer er een kans voor Pesse op een counter lonkt is het net niet nauwkeurig genoeg waardoor de bal kan worden onderschept. Daardoor laat Hoogezand zien hoe snel men tot het doel van de tegenstander kan komen. Van Son geeft de bal in de diepte op de rappe Anakotta. Deze weet het overzicht te houden en geeft de bal op Uuldriks die de bal vervolgens rustig binnen weet te schuiven.


Verzet gebroken

Waar veel mensen die Pesse een warm hart toedragen hoopten op de aansluitingstreffer is het Hoogezand dat haar voorsprong nog verder uitbouwt. Uuldriks geeft met een handig hakje de bal aan van Son die binnen schiet. Hiermee Hoogezand zichzelf genoeg afstand te verschaffen ten opzichte van Pesse waardoor het nog lekkerder in haar spel komt. Uit de daaropvolgende storm richting het doel van Pesse weet de ploeg nog viermaal tot scoren te komen. Pesse probeert nog voor de eer wat terug te doen maar pogingen van Meijer, Poeste, Verbrugge en Hartman weten het net niet te vinden. Alhoewel de Pessenaren niet doorgaan kan het toch meer dan tevreden zijn met haar prestaties in de beker.


Opstelling Pesse: Waninge, Moes, Evenhuis, van Wijk, Kleine, de Vries (Poeste), Meijer (van Slooten), Veninga, Verbrugge, Slomp (Strijker) en Hartman.
Uitslag

Op 27 feb.
 om 20:30
7
Hoogezand 1
-
vs
0
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 28 februari, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor