0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse morst punten bij EHS'85

Emmerschans- Wederom stond er voor de Pessenaren een wedstrijd op het programma tegen een laag geklasseerde tegenstander. Alhoewel men de vorige twee wedstrijden ondanks het mindere niveau van spelen wel de punten binnenhaalde, lukte dat vandaag niet.


Bloedeloze eerste helft

In het begin van de wedstrijd is het meteen duidelijk dat Pesse qua ploeg het betere materiaal heeft. Maar het lukt de ploeg nog niet door de verdediging van EHS te komen. Het probeert wel er door te komen maar lijkt de echte scherpte te missen. Sommige passes zijn net niet zuiver genoeg of te hard of te zacht. Daarentegen heeft Pesse niks te duchten van de tegenstander. Af en toe probeert men er wel met een lange bal door te komen. Maar de centrale verdedigers Evenhuis en van Dam zijn goed bij de les. Tot uitgespeelde kansen komt het dus in de eerste helft niet.


Venijn in de staart

In de tweede helft veranderd het beeld van de wedstrijd niet echt. Pesse blijft de betere maar kan voorin nog geen potten breken. Uiteindelijk is het voor de koploper toch raak. Na een toegekende vrije trap door scheidsrechter van Driel. Achter de bal neemt topscorer Verbrugge plaats. Met een goede knal verslaat hij doelman Katoen in de verre hoek. De openingstreffer geeft veel opluchting bij Pesse maar toch moet men blijven opletten met de krappe voorsprong. De beste kans om definitief af te rekenen met EHS is voor invaller Bazuin. Na een goede actie van Slomp waarbij hij meerdere spelers achter zich laat, geeft hij bovendien de bal ook nog panklaar neer voor Bazuin. Deze staat ongeveer op rand zestienmetergebied met een leeg doel voor zich. Maar zijn inzet is te gehaast en gaat ruim over het doel van de thuisploeg heen. Zo kan EHS blijven hopen op de gelijkmaker en die valt ook in de extra tijd van de wedstrijd. Na het in de diepte wegsturen van Muter blijft de speler rustig voor het doel. Met een hard schot weet hij doelman Waninge te verslaan. Een flinke domper voor de ploeg van Kramer.


Opstelling Pesse: Waninge, Moes, Evenhuis, van Dam, van Wijk, Kleine, Poeste, Meijer, Slomp, van Slooten (de Vries) en Verbrugge (Bazuin).


Uitslag

Op 31 mrt.
 om 14:00
1
EHS'85 1
-
vs
1
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 31 maart, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor