0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse maakt het verschil in tweede helft

Witteveen- Na het gelijkspel tegen EHS was Pesse extra gebrand om weer een goed resultaat te behalen. Tegen de hekkensluiter van de vierde klasse E Witteveense Boys nam Kleine de ploeg op sleeptouw met twee belangrijke goals.


Geen uitgespeelde kansen

In de beginfase laat Pesse meteen zien dat het kwalitatief veel beter is dan Witteveense Boys. Al na enkele minuten is er het eerste gevaar voor de goal van Hooijer. Na de voorzet van Verbrugge kopt Evenhuis net over. Daarna duurt het even voordat Pesse zich weer meld maar meteen is het een goede kans. De mee opgekomen centrale verdediger van Dam komt oog in oog met Hooijer en schiet op doel. Maar doelman Hooijer heeft een goede reflex in huis en weet de tegentreffer te voorkomen. Daarna laat ook de thuisploeg zich zien in een van de spaarzame uitbraken. Rond de zestienmeter schiet Hofstede net naast het doel van Waninge. Daarna blijft Pesse de ploeg met de beste kansen maar meerdere schoten van afstand kunnen of door Hooijer gepakt worden of scheren net over het doel heen.


Kleine neemt ploeg bij de hand

Meteen na de rust blijft het beeld van de wedstrijd hetzelfde. Pesse valt aan en Witteveen probeert op de counter gevaar te stichten. Na vijf minuten in de tweede helft is er de eerste goal van de middag. Na een corner van Verbrugge is het Kleine die de bal goed binnen knikt. Daarna lijkt Pesse over het dode punt heen en blijft het de aanval zoeken. Bijna scoort men meteen weer. Na een actie van Verbrugge langs twee spelers van de thuisploeg en een schot gaat de bal rakelings naast. Toch kan men daarna al snel weer juichen. Met een goed schot van afstand van Kleine is er een comfortabele voorsprong voor de Pessenaren. Dit lijkt de nekslag te zijn voor de thuisploeg. Het gelooft er niet meer in om een resultaat te behalen en geeft Pesse nog meer de ruimte in de slotfase. Ook van Slooten komt op het score formulier, na een goede actie schiet hij de bal richting het doel van Hooijer. Deze probeert de bal nog te redden maar de bal eindigt toch in het doel. Het slotakkoord van de middag is voor Slomp. Na een pass van de voet van Van Slooten weet ook hij nog een doelpunt te maken.


Opstelling Pesse: Waninge, Moes, van Dam, Evenhuis, van Wijk, Meijer, Kleine, Verbrugge (Kolen), de Vries (Bazuin), van Slooten en Slomp.


Man van de Wedstrijd: Arjan Kleine

 


Uitslag

Op 7 apr.
 om 14:00
0
Witteveense Boys'87 1
-
vs
4
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 07 april, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor