0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse komt niet langs taai EMMS

Pesse komt niet langs taai EMMS


,,Met een punt mogen we tevreden zijn”


Pesse heeft zich gedeeltelijk kunnen revancheren voor de ruime nederlaag van vorige week bij LSC 1890. Het thuisduel met EMMS eindigde in een 1-1 gelijkspel en daar schoot Pesse niet echt veel mee op. De ploeg zakte zelfs naar de twaalfde plaats, want de concurrenten pakten ook punten.

Pesse-trainer Harm Spijker paste zijn elftal engszins aan, want het centrale duo bestond uit Milan Kolen en Nordin Prikken, terwijl Sven Evenhuis daar net voor speelde. De eerste helft leverde een gelijkopgaande strijd op met voornamelijk middenveldspel. De kansen waren op de vingers van een hand te tellen, maar de thuisclub kreeg er net iets meer. Eerst redde EMMS-doelman Bastin Kleinheerenbrink na een inzet van Remmert Verbrugge. Even later nam Pesse de leiding door een treffer van Ezra Meijer na een knappe combinatie met Remmert Verbrugge en Marco Hartman. EMMS was wel dreigend, maar kreeg alleen via Yuri Hertsenberg een opgelegde kans, maar hij miste. Aan de andere kant had Marco Hartman ronduit pech toen een ziedend schot tegen de paal belandde. In een moordend tempo werd er door beide ploegen fel gestreden, waarbij beide ploegen nauwelijks ruimte werd gegund. Jord Anbergen was dichtbij de 1-1, terwijl een schot van Marco Hartman vlak voor het doel geblokt werd.


Beide ploegen mogen tevreden zijn

Na rust golfde het spel heen en weer, maar echte kansen waren er nauwelijks. Bij EMMS leek het even een schiettent, waarbij drie inzetten van Pesse werden geblokt door een woud van benen. Na een uur zette EMMS iets meer aan, waardoor Pesse in de counter dreigend werd via Remmert Verbrugge en Niek Brinkman, maar het beslissende tikje bleef uit. Dat kwam Pesse een kwartier voor tijd duur te staan, want invaller Maurice Kosse schoot raak, waarbij arbiter Louwes het vlagsignaal van de grensrechter negeerde. EMMS wilde meer en kreeg in de slotfase enkele goede kansen via Glenn ter Wielen, Maurice Kosse en Stijn Kosse, maar Pesse-doelman Ruben Waninge was weer goud waard voor Pesse, want hij verrichtte enkele fantastische reddingen. In blessuretijd pakte Pesse zelfs nog de winst, maar de fraaie knal van Dennis van Wijk landde op de vuisten van doelman Kleinheerenbrink. Daarna had EMMS de winst voor het grijpen, maar Stijn Kosse kopte op een meter afstand van het doel in het zijnet. ,,Het was duidelijk dat EMMS geen ploeg was waar we de punten gemakkelijk van gingen krijgen,” concludeert Spijker. ,,Tot de 70ste minuut bleef het gelijk opgaan, waarbij EMMS meer risico ging nemen. Waar wij met wat fortuin de 2-0 hadden kunnen maken ging ook EMMS kansen creëren. Dit resulteerde dan ook in de 1-1 en daar mogen beide ploegen tevreden mee zijn.”


Pesse-EMMS 1-1 (1-0) 

 8. Ezra Meijer 1-0, 72. Maurice Kosse 1-1. Scheidsrechter: Louwes. Geel: S. Hartman (Pesse), J. Kleinheerenbrink, vd Heijden (EMMS).   Pesse: Waninge; Kolen, Prikken (65. Casander), van Wijk, M. de Vries; S. Hartman, Brinkman, M. Hartman (69. Veninga), Evenhuis; Meijer, Verbrugge


Verslag: Reinier de Boer

Foto: André Weima

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Reinier de Boer - 05 april, 2022
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor