0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse en HODO houden elkaar in evenwicht

Hollandscheveld- In een belangrijke wedstrijd om het kampioenschap hebben twee van de grootste kanshebbers elkaar geen pijn weten te doen. Beide ploegen vochten vooral op het middenveld de strijd uit. Bij aanvang van de wedstrijd stonden beide ploegen maar 1 punt van elkaar verwijderd.


Gevecht op het middenveld

Pesse stond aan de aftrap met een andere doelman op doel. Vanwege de blessure van eerste doelman Waninge mocht Zwets de honneurs waarnemen. Wat de stand in overigens uitstekend deed. De eerste noemenswaardigheid van de wedstrijd liet lang op zich wachten. Na een voorzet van Poestewas het Moes die de bal volleerde. Helaas voor de Pessenarenwist hij de bal niet te drukken. Het spel werd merendeels door de thuisploeg gemaakt. Dit leverde ook de eerste kans voor de thuisploeg op na ongeveer 25 minuten spelen. Maar het verraderlijke schot van Timmerman kon door Zwets worden naast gekeken. Niet lang daarna had HODO bijna geluk, een voorzet van Van Veen viel plots bovenop de lat. Pas net voor het sluiten van de eerste helft moest doelman Zwets echt in actie komen. Na een schot van Balde wist hij de bal met een sterke reflex uit de kruising te houden.


Pesse mengt zich meer

In de tweede helft begint ook Pesse zich meer in de wedstrijd te mengen maar moet het ook accepteren dat HODO nog altijd gevaarlijk kan worden. Dit doet het vooral uit dode spelsituaties. Uit een vrije trap van ongeveer 25 meter is het Balde die de bal over de muur richting het doel stuurt. De bal daalt snel maar Zwets weet met een kordate redding de bal te beroeren waarna hij via het aluminium net niet binnen gaat voor de thuisploeg. Pesse blijft vooral wachten op haar kansen en krijgt meer balbezit. Na een verre ingooi van Poeste is het van Dam die kan volleren. De normaal gesproken verdediger maar in deze wedstrijd middenvelder weet de bal niet goed te raken. Daarna raakt de wedstrijd een beetje in het slop. Beide ploegen hebben niet de echte kracht om daadwerkelijk tot een doelpunt te komen. Het verschil op de ranglijst blijft het zelfde. Pesse staat met nog zeven wedstrijden te spelen met een punt voor op HODO.


Opstelling Pesse: Zwets, de Vries (Casander), Evenhuis, Veninga, Moes, Kleine, van Dam (Marissen), Meijer, van Wijk, Poeste en Slomp (van Slooten).

 

Man van de Wedstrijd: Arjan Kleine.

 


Uitslag

Op 20 apr.
 om 18:00
0
HODO 1
-
vs
0
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 21 april, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor