0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse 1 (za) verliest en ligt uit de beker

Hoogeveen – Afgelopen zaterdag speelde het team van nieuwbakken trainer Bert Loof haar eerste officiële wedstrijd. Vorige week werd er al geoefend tegen Hollandscheveld 5 wat eindigde in een 1-1 gelijkspel. Dit weekend stond op sportpark ‘Bentinckspark’ de bekerwedstrijd tegen HZVV 4 op het programma.


Ten opzichte van vorig seizoen zijn er enkele wijzigingen binnen zowel de staf als de selectie. Trainer Wim Prins heeft na 2 succesvolle seizoenen afscheid genomen van SV Pesse. Zijn vervanger is Bert Loof, die onder meer een verleden heeft als trainer bij VV Ruinerwold en Sv Pesse. Verder hebben Rick en Bas Witten besloten hun voetbalschoenen aan de wilgen te hangen en is Jordi Prins teruggekeerd naar VV Hoogeveen. Daartegenover staan ook een aantal versterkingen. Rik Zwiers komt over van VV de Weide, Roel Oldewening komt over van de Zondag 2 en verder sluit Alejandro Jose Moreno Galan dit seizoen ook aan bij de Beauty Skincare-formatie. Verder zijn Kevin Beekelaar en Alex Schonewille teruggehaald naar de JO19-1. Zij blijven verder wel betrokken bij Pesse 1 (za), en sluiten waar mogelijk ook aan bij de wedstrijden. Al met al dus de nodige veranderingen ten opzichte van vorig seizoen.


In de beginfase was het daarom ook even aftasten voor Pesse en was het HZVV dat het spel maakte. Via enkele lange ballen wisten de Hoogeveners enkel malen gevaarlijk te worden maar doelman Van der Vrugt bood telkens redding. Uiteindelijk was het dan toch raak voor HZVV. Vanuit een afgeslagen lange bal werd de rechtsbuiten van HZVV weggestoken waarna deze koelbloedig afrondde, 1-0. Aan dit doelpunt hing wel een luchtje van buitenspel en de Pesse-grensrechter vlagde hier dan ook voor. De scheidsrechter meende dit echter beter te zien, en die liet het doelpunt helaas doorgaan. Hierna kwam Pesse beter in haar spel en werd er af en toe uitstekend gecombineerd. Enkel de juiste eindpass ontbrak nog in het aanvalsspel van Pesse. Hierdoor kwam de Fieten Olie-formatie niet verder dan enkele afstandsschoten en ging met rusten met een 1-0 achterstand.


In de tweede helft was het voor beiden ploegen weer even inkomen. Pesse had dit duel de luxe van een brede bank. Hierdoor diende men wel vaak door te wisselen, waardoor het spel soms wat rommelig oogde. Het grootste gedeelte van de tweede helft speelde zich op het middenveld af. Pesse probeerde het spel te maken, maar kwam vaak niet verder dan de 16-meter van de tegenstander. HZVV wachtte geduldig af en koos het juist moment om haar snelle aanvallers te lanceren. Hierdoor liepen de rood-witten al gauw uit naar een 2-0 voorsprongen en hadden ze nog veel vaker kunnen scoren. Echter wou de HZVV-spits per sé met een stiftje doelman Van der Vrugt verschalken, wat keer op keer mislukte. Pesse kwam er niet aan te pas verder en HZVV vond het allemaal wel prima zo. In de laatste tien minuten scoorden beiden ploegen nog eenmaal. Eerst was het HZVV met de 3-0 en daarna kopte Plaizier snoeihard een corner van Casander binnen. Dit leidde tot een eindstand van 3-1.


Door deze verliespartij is Pesse uitgeschakeld in de beker en kan men in oktober genieten van een extra vrij weekend. De wedstrijd toonde aan dat het voor Pesse nog zoeken is naar de juiste formatie, maar dit zal naar verloop van tijd ongetwijfeld goedkomen. Volgende week staat de eerste competitiewedstrijd op het programma. De koploper van het afgelopen seizoen DZOH 4 is dan te tegenstander. Om 14:30 uur wordt er afgetrapt op sportpark ‘De Marke’.


Uitslag

Op 5 sep.
 om 14:30
3
HZVV 4
-
vs
1
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 07 september, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
24
19
3
2
60
2.
Pesse 1
Pesse 1
24
14
7
3
49
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
24
15
3
6
48
4.
Beilen 1
Beilen 1
24
14
2
8
44
5.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
24
13
5
6
44
6.
HODO 1
HODO 1
24
11
2
11
35
7.
Wacker 1
Wacker 1
24
10
4
10
34
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
24
9
4
11
31
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
24
7
7
10
28
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
24
5
7
12
22
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
24
5
4
15
19
12.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
24
3
4
17
13
13.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
24
3
4
17
13
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor