0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
KSC EN PESSE HOUDEN ELKAAR IN EVENWICHT

Schoonoord- In de op een na laatste wedstrijd stond er voor Pesse een lastige uitwedstrijd op het programma. Tegen de nummer vier van de competitie ging de ploeg op zoek naar de drie punten. In een wedstrijd waarin de strijd vooral zich op het middenveld afspeelde was doelman Ruben Waninge de uitblinker met meerdere reddingen.


Waninge sta-in-de-weg voor KSC

Voor Pesse was het belangrijk om de wedstrijd te winnen om op gelijke hoogte te blijven met HODO of zelfs de naaste concurrent voorbij te streven op de ranglijst. Maar ook KSC had nog genoeg om voor te spelen omdat het nog in de strijd was voor een periode titel. In het begin van de wedstrijd tastten beide ploegen elkaar veel af maar weten ze beiden niet tot grote kansen te komen. Pas na circa 25 minuten was er de eerste grote kans van de wedstrijd. Na een pass van Weggen komt de bal bij Philips. Deze controleert de bal goed en kan vanaf dichtbij de bal richting doel sturen. Maar doelman Waninge weet met een goede reactie de bal te keren. Niet lang daarna is het wederom Philips met een grote kans na een pass van Blaak maar wederom is doelman Waninge goed bij de les. Pesse daarentegen kan weinig aanvallend afdwingen, het komt niet door de hechte verdediging van KSC. Hierna weet Borsboom nog twee keer aanvallend voor de goal te komen maar ook hier is Waninge goed bij de les.


Pesse probeert

In de tweede helft probeert Pesse de zaken om te zetten en brengt het na een blessure teruggekeerde topscorer Verbrugge binnen de lijnen. Hierdoor krijgt Pesse aanvallend een impuls maar dwingt het KSC nog niet tot het weggeven van grote kansen. In de tweede helft hebben beide ploegen zichtbaar last van de temperatuur wat het spel niet ten goede komt. Beide ploegen proberen elkaar pijn te doen maar geen van beiden komen tot grote kansen. Uiteindelijk krijgt KSC nog een aantal grote kansen op de overwinning. Eerst is het Borsboom met een grote kans van dichtbij die Waninge weet te keren en even later is het invaller Schuiling met een knappe hakbal richting doel waar Waninge ook op weet te redden. Voor Pesse is het gelijkspel natuurlijk niet waar op de ploeg had gehoopt. Want naaste concurrent HODO wist wel te winnen van Schoonebeek. Hierdoor blijft het recept voor de Pessenaren hetzelfde voor de laatste wedstrijd van de competitie. Zelf winnen en hopen dat HODO haar laatste wedstrijd verliest.


Opstelling Pesse: Waninge, Moes, Evenhuis, van Dam, Casander (T. Veninga), Poeste, Kleine, van Wijk, Meijer, van Slooten (Verbrugge) en M. Veninga (de Vries)


Man van de Wedstrijd: Ruben Waninge


Uitslag

Op 19 mei
 om 14:00
0
KSC 1
-
vs
0
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor