0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - WinLex Montage B.V.

Wanneer u asbest heeft laten verwijderen, dan is de kans groot dat er het één en ander hersteld dient te worden. Bij ons kunt u na asbestsanering ook terecht voor de montage van uw nieuwe dak.


Wij doen echter niet alleen maar dakreparatie na asbestsanering. Ook kunt u bij ons terecht wanneer u bijvoorbeeld een dakrenovatie wilt laten doen, een complete nieuwe dakconstructie wilt laten timmeren, nieuwe dakramen wilt laten plaatsen, waterschade wilt laten herstellen of zonnepanelen wilt laten plaatsen.


Naast deze werkzaamheden voeren wij ook andere grote klussen uit, zowel laag als hoog boven de grond incl. sloopwerk. Wij beschikken voor de werkzaamheden over een eigen verreiker met een bereik van 25 meter.

 

Met WinLex kunt u het dak op!

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 03 december, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor