0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! -- WB-Autoservice

Sinds oktober 2018 is WB-Autoservice, eigenaar Wisse Braun, gevestigd aan de Dorpsstraat 28 in Pesse.


Tijdens mijn opleiding tot 1e monteur heb ik bij verschillende garages stage gelopen. Mijn laatste stage jaar was hier in Pesse bij garagebedrijf Doorten. Na het behalen van mijn diploma 1e monteur ben ik In 2011 in Dwingeloo begonnen met het opknappen, onderhouden en verkopen van auto’s. Na een aantal jaren in Havelte mijn bedrijf verder te hebben uitgebouwd kon ik hier in Pesse op een mooie locatie nog verder uitbreiden. Garagebedrijf Doorten ging stoppen dus dat was een mooie gelegenheid.


We onderhouden en repareren alle soorten (lease-) auto’s. Op onze website, www.wb-autoservice.nl, vindt u meer informatie over de occasions die we hebben staan en kunt u eventueel online een werkplaatsafspraak maken. Samen met mijn collega’s heten we u van harte welkom.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 19 december, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor