0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Univé Samen

Kent u ons van "Daar plukt ú de vruchten van"? Daar zijn wij blij om, want dit zegt veel over wie we zijn. Verzekeringen zijn voor veel mensen een noodzakelijk kwaad. Dat begrijpen wij bij Univé. Hoewel zekerheid niet valt te claimen, kunnen we er wel met elkaar aan werken. Ons gedreven team van adviseurs staat graag voor u klaar. Zij gaan met u in gesprek en brengen uw risico's in kaart. Onze winkels vindt u in Dwingeloo, Ruinen, Beilen of Oosterwolde. 


Wilt u uw zaken online regelen? Dat kan via uw Mijn Univé Account op www.unive.nl, of download de Univé App.

Voorkomen, beperken, verzekeren en elkaar helpen. Ook als het even wat minder gaat. Samen sta je sterker.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 20 mei, 2021
Hoofdsponsor