0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight - Schoonheidssalon Marleen

Mijn naam is Marleen Bakker en ik ben de eigenaresse van Schoonheidssalon Marleen in Pesse. Sinds kort werk ik samen met Kim Oosterveld en samen zijn wij 5 dagen en 1 avond in de week geopend. U kunt bij ons terecht voor gezichtsbehandelingen, harsen, verven, gelpolish op teennagels en body-sugaring. Wij werken met de producten van Ik Skin Perfection. Om weer terug te keren naar een gezonde basis van de huid werken wij alleen met 100% natuurlijke ingrediĆ«nten  Stap voor stap brengen we samen de huid weer in perfecte conditie en werken we aan maximale huidverbetering. 


Maak gerust een vrijblijvende afspraak voor een huidanalyse of productadvies. Graag tot ziens in mijn salon! 

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 13 oktober, 2020
Hoofdsponsor