0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Rietdekkersbedrijf Stevens

Met bijna 20 jaar ervaring als rietdekker ben ik, RenĂ© Stevens, sinds 2016 gestart met mijn eigen onderneming. 


Rietdekken is een ambacht, wij beoefenen dit prachtige ambacht met veel plezier wat we graag terug zien in een mooi resultaat. Mooie en zorgvuldige afwerking, oog voor details en inzet om het eindresultaat prachtig af te leveren vinden wij belangrijk. Of het nu gaat om het schoonmaken of vernieuwen van een rieten dak, kwaliteit staat voorop. Bij ons kunt u terecht voor nieuwbouw, vervanging, onderhoud en advies voor uw rieten dak.


Jaarlijks onderhoud zorgt voor het behoud van een goed rieten dak.  Verwaarlozing van het dak gaat ten koste van de levensduur. Met name algen en mos vormen een bedreiging voor iedere rieten kap. Hoe schoner het dak, hoe langer het mee gaat. 


Voor vragen over en mogelijkheden voor een nieuwe dak of onderhoud kunt u altijd contact opnemen via 06-42143336 of neem een kijkje op onze Facebookpagina

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 01 december, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor