0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Pater Aanhanger Service

Goedendag Sv Pesse volgers/supporters, 


 Voor velen zal 2020 als een bijzonder jaar beschouwd worden en natuurlijk ook door ons. Echter 2021 zal voor Pater Aanhanger Service ook al weer iets speciaals zijn. Op 22 juni bestaan we 15 jaar. Zolang zijn we volgens mij ook sponsor van de Sv Pesse. Hopelijk kunnen we dit een feestelijke uiting geven en staat het voetbalveld ook geregeld weer vol. 


Wij van Pater Aanhanger Service staan graag voor onze klanten klaar voor caravanonderhoud en reparatie plus reparatie of onderhoud van aanhangwagen of paardentrailer. Voor nieuwe aanhangers kunt u ook bij ons terecht. Wij verkopen meerdere kwaliteitsmerken zoals onder andere Hapert, Humbaur, Twin Trailer en Daxara. 

Tevens verhuren wij verschillende soorten aanhangwagens en bouwen wij onder ons eigen merk PAS speciaal naar wens. Wij zien jullie allen graag op ons bedrijf, ergens in "ons" Pesse of op het sportcomplex. 


Hartelijke groet van Pater Aanhanger Service.

www.paspesse.nl

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 13 april, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor