0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Mulderij & Partners

SAMENWERKEN NAAR SUCCES!


Als ondernemer wil je zo weinig mogelijk te maken hebben met administratieve rompslomp en zeker niet teveel belasting betalen. Het team van Mulderij & Partners bestaat uit zo’n 30 medewerkers; zij helpen je om succesvol te ondernemen. De expertise gaat veel verder dan (salaris)administratie. Weten hoe wij je kunnen helpen? Bel (0528) 23 23 23 of mail naar info@mulderijenpartners.nl. Of loop gewoon eens binnen aan de Stationsstraat 19 in Hoogeveen.

 

Onze diensten:

 • Financiële administratie     
 • Salarisadministratie
 • HR-advies                              
 • Accountantscontroles
 • Startersbegeleiding       
 • Rechtsvormkeuze 
 • Fusies en overnames    
 • Financieringen                 
 • Financiële planning 
 • Estateplanning 
 • Scenarioplanning
 • Pensioenadvies

Wij wensen je veel voetbalplezier bij SV Pesse!

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 09 april, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor