0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - MiDo Elektro

Ik ben Gerard Waninge. In 2012 heb ik nadat ik voor verschillende werkgevers heb gewerkt, het besluit genomen om voor mijzelf te beginnen. Dit doe ik onder de naam MiDo elektro, de naam MiDo is ontstaan door het samenvoegen van de namen van mijn 2 kinderen (Milan en Dominique). Ik heb besloten om deze naam en niet mijn achternaam te gebruiken omdat er al meerdere bedrijven gevestigd zijn met Waninge in de naam.


Na mijn diplomering heb ik 4 jaar bij een bedrijf gewerkt waar ik de technische kant van de vijver- en fonteintechniek op mij nam. Hierna heb ik 3 jaar inspecties uitgevoerd aan elektrische installaties, zonnepanelen en arbeidsmiddelen bij verschillende bedrijven en particulieren. Dit heb ik de eerste 6 jaar nadat ik voor mijzelf ben begonnen erbij gedaan. Inmiddels kan ik dit er niet meer bij naast doen omdat MiDo elektro een goedlopend zelfstandig bedrijf is geworden. 


MiDo elektro is er voor alle voorkomende installatie technische werkzaamheden denk hierbij aan:

  • Het installeren van nieuwe meterkasten
  • Plaatsen van zonnepanelen 
  • Volledige aanleg elektra in woningen en bedrijven
  • Oplossen van storingen 

Mido elektro is er voor de particulieren en het midden en klein bedrijf. 

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 10 december, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor