0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Kapsalon Pé-Jé

Wij zijn Erik Jan de Vries en Sigrid Bredewold, broer en zus, samen eigenaar van Kapsalon Pé-Jé in Hoogeveen.

 

Op 1 april 1990 opende onze vader Piet de Vries voor het eerst de deuren van Kapsalon Pé-Jé aan de Hoofdstraat 252 in Hoogeveen. Na een verhuizing in 1997 naar het Haagje, is er in 2003 nog een filiaal geopend in het winkelcentrum de Grote Beer in Krakeel. Vanuit deze locaties kunnen wij onze klanten uit Hoogeveen en haar buitendorpen helpen aan de mooi kapsel.

 

Kapsalon Pé-Jé is inmiddels al meer dan 30 jaar een begrip in Hoogeveen en omstreken. We vinden zelf dat we een goed gemixt team hebben van jong tot oud. Ons klantbestand is dan ook van alle leeftijden. Zo zijn wij echt een kapper voor het hele gezin.

 

Wil je een keer iets anders met je haar? of gewoon weer een fris kapsel? Bel gerust naar 0528-263540 voor een afspraak in één van onze filialen

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 01 maart, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor