0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Kapsalon Marjolein

Mijn naam is Marjolein Wesseling eigenaar van Kapsalon Marjolein.

Ik woon samen met mijn man Henk en onze twee zonen Rick en Stan aan de Pesserveldweg waar wij een akkerbouwbedrijf runnen. In deze ruime boerderij heb ik mijn complete, ruim ingerichte kapsalon met ruime parkeergelegenheid voor de deur.


17 jaar heb ik in vaste dienst gewerkt bij kapsalon Jan de Jonge in Hollandscheveld. Maar toen mijn baas besloot om van zijn pensioen te gaan genieten heb ik de stap gewaagd om voor mezelf te gaan beginnen.


Eerst in een tijdelijke unit en toen na enige tijd bleek dat dit goed uitpakte , hebben we een deel van het achterhuis verbouwd tot ruime lichte salon. Samen met Rianne (inmiddels vaste collega) werk ik hier met veel plezier om de klanten weer blij en tevreden naar huis te laten gaan. U kunt bij ons terecht op donderdag of vrijdag voor knippen , kleuren, permanten, fohnen, feestkapsel etc etc.J ong of oud. Man of vrouw. Iedereen is welkom. Een goed herkeningspunt is het bord met KAPPER wat voor de boerderij in de tuin staat.


Wel werken wij volledig op afspraak. Tel: 06 11 46 79 02

Nieuwsgierig?? Bel voor een afspraak dan spreken we mekaar snel!

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 12 maart, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor