0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Hup & Fidom Makelaardij

Al decennia lang is Hup & Fidom makelaardij een begrip in Hoogeveen en de omliggende dorpen als het op de aan- of verkoop van jouw woning aankomt. Op ons kantoor werkt een team van gemotiveerde en enthousiaste medewerkers die kennis hebben van de lokale en regionale onroerend goed markt. Misschien ben je op zoek naar jouw droomhuis, heb je een woning op het oog, ben je ge├»nteresseerd in onze nieuwbouwplannen, een hypotheekadvies of denk je eraan om jouw eigen woning te verkopen. 

Bel dan gerust met ons kantoor voor een vrijblijvend gesprek op 0528-262191 of neem een kijkje op onze website www.hupenfidommakelaarshoogeveen.nl


Wij wensen SV Pesse veel succes in het aankomende seizoen.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 16 april, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor