0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - DGN B.V.

Onder de naam DGN, ook wel bekend als Dak- en Gevelsystemen Nederland, ben ik, Jan Otten, al ruim 30 jaar werkzaam in deze branche. Sinds 2012 zijn we gevestigd in Pesse. Van hieruit leveren en monteren we alles op het gebied van dak en gevel door heel Nederland. 


Daken: Denk hierbij aan Staaldak en Sandwichpanelen. 

Gevels: Hier zijn de mogelijkheden zo uitgebreid dat opsommen bijna onmogelijk is. Maar om een idee te geven: staal, aluminium(composiet), Eternit, Trespa. 


Naast al deze werkzaamheden runnen we ook Metaalzetterij Drenthe. Dit ter ondersteuning van eigen montage werk. Zodat we te allen tijde snel onze werkzaamheden kunnen afhandelen. Maar ook levering aan derden! Zetwerk op maat! Hoekstukken, nokstukken, dorpels, vensters, boeidelen etc.


Voor meer info: www.dakgevel.com of op onze facebookpagina of kom gewoon eens langs.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 07 januari, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor