0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - De Spaarbankhoeve

De Spaarbankhoeve is van oudsher een begrip en wordt geroemd om zijn gastvrijheid.


In ons sfeervolle à la carte restaurant “De Sparrenhof” kunt u zich culinair laten verwennen door onze Chef, maar ook uw bruiloft, buffet of feest is bij ons in goede handen, wij maken er samen met u een onvergetelijke dag van. Helaas zitten we op dit moment weer in een lockdown en is alleen het hotel geopend.

We hopen dat dit snel gaat veranderen en dat wij op korte termijn onze deuren weer wagenwijd open mogen zetten om u te verwelkomen!


Natuurlijk missen we onze gasten, maar we hebben het afgelopen jaar niet stilgezeten. Tijdens de lockdown’s is er zowel buiten als binnen stevig gerenoveerd, met als resultaat een nieuwe frisse uitstraling.


Voor informatie verwijzen wij u graag naar onze website, www.spaarbankhoeve.nl, ook zijn wij dagelijks telefonisch bereikbaar op 0528 262189.


Tot snel!

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 06 april, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor