0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Bruins Sport & Textiel (Sander Bruins uit Zuidwolde)

Bruins Sport & Textiel (Sander Bruins uit Zuidwolde)

kledingleverancier & sponsor van SV Pesse

Bruins Sport en Textiel BV, waar ook de webshop van SV Pesse onder valt, is sinds 2005 actief, online en in de regio. De medewerkers bestaan uit voetballers die de voetbaltaal begrijpen, zij profileren zich dan ook tot de “voetbalspeciaalzaak online en in de regio”. Het assortiment is compleet, voorradig en scherp geprijsd. Hierdoor kunnen ze aan de wensen van iedere voetballer, van amateur tot professional voldoen.


Sinds enkele jaren verzorgen zij de kleding en materialen voor SV Pesse. Ook de inmiddels wel bekende SV Pesse webshop wordt van A tot Z geregeld door Bruins.


De SV Pesse webshop bezoeken? Klik op de banner aan de rechterzijde op de site van SV Pesse.

  • NB: Van elke bestelling die gedaan wordt op deze speciale webshop gaat een deel van het orderbedrag als sponsoring terug naar de SV Pesse!


TEXTIELDRUKKERIJ

Naast de webwinkel en fysieke winkel heeft Bruins ook de beschikking over een professionele textieldrukkerij. In deze drukkerij worden alle bestellingen van sportclubs klaargemaakt. Dit geldt voor bestellingen van verenigingen en bedrijven maar ook de webshop orders zoals ook van SV Pesse webshop.

Mocht u met uw bedrijf, team of groep op zoek zijn naar bedrukte sportkleding, stuur een mail en ze nemen telefonisch contact met u op. Dit mag uiteraard ook voor andere vragen of opmerkingen. Wil u voorbeelden zien, kijk dan eens op www.sportinnzwolle.nl


FYSIEK & ONLINE WINKELEN?

Sport-inn  – www.sportinnzwolle.nl 


Sport inn  is al 40 jaar een begrip in Zwolle- Zuidwolde , Hoogeveen (Pesse????) en wijde omgeving. De winkel heeft een zeer ruim assortiment voetbalschoenen, voetbalkleding en alles wat met voetbal te maken heeft. Het motto is dan ook dat elke voetballer jong tot oud, amateur tot professional moet kunnen slagen in deze winkel.

Voor Sport-inn staan waarden als persoonlijkheid, relatie, service, kwaliteit en kennis hoog in het vaandel. Sport inn is een winkel met gezonde ambities en idealen. De eigenaren en medewerkers proberen het beste uit zichzelf te halen om zo de klant ( in de fysieke winkel en online ) met een goed en passend product de winkel te laten verlaten.


Naast de ruime keuze in voetbalschoenen is er ook volop aanbod in functioneel schoeisel voor de sporten korfbal en zaalvoetbal.


Ga eens langs om een kijkje te nemen! Dat kan in Zwolle maar ook op www.sportinnzwolle.nl

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 03 mei, 2021
Volgende wedstrijd
2e klasse K
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
Dalen 1
Dalen 1
0
0
0
0
0
3.
Drachten 1
Drachten 1
0
0
0
0
0
4.
SC Emmeloord 1
SC Emmeloord 1
0
0
0
0
0
5.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
6.
Epe 1
Epe 1
0
0
0
0
0
7.
LAC Frisia 1883 1
LAC Frisia 1883 1
0
0
0
0
0
8.
GAVC 1
GAVC 1
0
0
0
0
0
9.
LSC 1890 1
LSC 1890 1
0
0
0
0
0
10.
Oerterp 1
Oerterp 1
0
0
0
0
0
11.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
12.
VENO 1
VENO 1
0
0
0
0
0
13.
Zuidwolde 1
Zuidwolde 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor