0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - ?Bouwbedrijf Waninge

Bouwbedrijf Waninge is opgericht door Peter Waninge. Om van het begin tot het eind er samen een mooi resultaat van te maken, dat is mijn ambitie. Communicatie, kwaliteit, netheid en vakmanschap staan hoog in het vaandel. In Pesse (Drenthe) en omgeving ben ik klein begonnen. Door mond-tot-mondreclame zijn de opdrachten steeds groter geworden in en buiten Drenthe.


“U kunt bij ons terecht voor alle soorten klussen, niks is ons te klein. Ook voor bouwadvies en advies bij het kopen van een woning kunt u bij ons terecht. Voor meer informatie, zie https://www.bouwbedrijf-waninge.nl/

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 18 maart, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor