0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - Bork Groep

Sinds 1946 is Bork Groep bezig met het hergebruiken van bouwmaterialen. De schaarste van grondstoffen en materialen na de oorlog werd door Jan Bork Senior gezien als een kans. Met deze kans ging hij op pad; materialen oogsten uit panden om deze opnieuw in te zetten. Na bijna 75 jaar is Bork nog steeds bezig om materialen zoveel mogelijk her te gebruiken, nu met een circulaire gedachte en met de reden dat we onze ecologische footprint willen minimaliseren en de aarde willen doorgeven aan de volgende generaties.


Bij Bork Groep kunt u onder andere terecht voor sloopwerken, diverse saneringswerkzaamheden zoals bijvoorbeeld asbest, chroom VI en bodemsanering, circulaire demontage en recycling. 


Meer informatie over de Bork Groep, recente projecten en onze medewerkers kunt u vinden op onze website: www.borkgroep.nl

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 25 mei, 2021
Hoofdsponsor