0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Sponson in the Spotlight! - IB POMPEN

IB-Pompen (Intermediair Beumer BV) is opgericht in 1994 met als doel het oplossen van pompproblemen in de breedste zin van het woord. We doen dit nog steeds nadrukkelijk vanuit een pomptechnisch perspectief. We streven altijd naar maximale toegevoegde waarde voor onze klanten. Dit betekent de juiste pomp op de juiste plaats voor de beste prijs. Wij staan garant voor gedegen advies, selectie, levering en onderhoud van professionele, industriƫle pompen.

 

De pompenmarkt is vaak ondoorzichtig vanwege de verscheidenheid aan mogelijke pomptypes, pompuitvoering, pompontwerpen, technieken, merken en dealers. Het is onze taak om dit inzicht te hebben! We delen onze uitgebreide ervaring graag met onze klanten.


Voor meer informatie kunt u natuurlijk altijd een kijkje nemen op onze website:

http://www.ib-pompen.nl/

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 10 november, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor