Zaterdag 1 oktober 18:30 uur
Zaterdag 1 Oktober spelen de heren van het eerste de 2e competitie wedstrijd thuis tegen St. Annaparochie. Kom jij Pesse aanmoedigen?
| Deel op facebook | Deel op twitter
Volgende wedstrijd
Pesse 1
7 apr.
14:00
14:00
vs
VV Sleen 1
vv Sweel 1
13 apr.
19:30
19:30
vs
Pesse 1
Pesse 1
20 apr.
18:30
18:30
vs
SVV'04 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
17
13
2
2
41
2.
Pesse 1
Pesse 1
18
12
4
2
40
3.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
18
10
4
4
34
4.
Ruinen 1
Ruinen 1
17
10
2
5
32
5.
HODO 1
HODO 1
18
10
1
7
31
6.
Beilen 1
Beilen 1
17
10
0
7
30
7.
Wacker 1
Wacker 1
17
8
1
8
25
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
18
7
4
7
25
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
17
4
4
9
16
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
15
3
6
6
15
11.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
16
2
4
10
10
12.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
17
2
3
12
9
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
17
1
3
13
6
Speelschema
Zaterdag 30 maart
ST Pesse/Wijster MO17-1
10:30
Noordster MO17-1 (9-tal)
SJO DFC JO19-1
10:30
ST Pesse/Wijster JO19-1
HZVV JO17-2
12:30
ST Pesse/Wijster JO17-1
DZOH 7
14:45
Pesse 2
Zondag 31 maartGorredijk 3
10:00
Pesse 2
Vrijdag 5 april
bekijk meerPesse 35+2JM
19:30
VVAK 35+1
Pesse VR18+2
19:30
Tiendeveen VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
Hoogeveen 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
20:00
Ruinen 35+1
ZZVV 35+1
20:00
Pesse 35+2JM
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+2
20:30
VVAK VR18+1
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
De Weide 35+3
20:30
Pesse 35+2JM
Pesse 35+1
21:00
HZVV 35+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Zaterdag 6 aprilPesse JO12-2JM
09:00
SJO OFW JO12-2JM
ACV JO17-2
09:00
ST Pesse/Wijster JO17-1
HZVV JO8-4
09:00
Pesse JO8-1JM
SJO JVZ JO9-3
09:00
Pesse JO9-1JM
Pesse JO10-2JM
10:00
SJO HH'97 MO10-1
Pesse JO15-1JM
10:30
ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2
BSVV MO17-1
10:45
ST Pesse/Wijster MO17-1
Olympia'28 JO13-2
10:45
Pesse JO13-1JM
HZVV JO10-3
12:00
Pesse JO10-1JM
FC Meppel JO12-3
12:10
Pesse JO12-1JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
12:30
ST FC Meppel/Alcides JO19-4
HZVV VR3
12:30
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
FC Klazienaveen 3
Pesse VR1
14:30
De Weide VR1
SVBO 3
14:30
Pesse 2
Zondag 7 aprilPesse 3
11:30
Wijster 3
Pesse 2
11:30
FC Oldemarkt 2
Pesse 1
14:00
VV Sleen 1
Maandag 8 aprilvv Sweel VR2
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 13 aprilPesse JO10-1JM
08:30
SJO HH'97 JO10-2JM
Pesse JO9-1JM
09:00
SJO WNBC '09 JO9-1
Pesse JO8-1JM
09:00
Dwingeloo JO8-1
Pesse JO12-1JM
09:00
SJO HH'97 JO12-1
VVAK JO10-2
09:00
Pesse JO10-2JM
Wijster JO12-1JM
09:00
Pesse JO12-2JM
Pesse JO13-1JM
10:00
Beilen JO13-1JM
ST Pesse/Wijster MO17-1
10:30
SJO Coendersborg MO17-1
Achilles 1894 JO15-2
10:30
Pesse JO15-1JM
ACV JO19-2
10:30
ST Pesse/Wijster JO19-1
ST Pesse/Wijster JO17-1
11:00
M.S.C. JO17-1
Pesse VR2
11:30
Dwingeloo VR2
Pesse 2
14:30
DZOH 6
Dalen 2
14:30
Pesse 1
Quick '20 VR1
17:00
Pesse VR1
vv Sweel 1
19:30
Pesse 1
Zondag 14 aprilMildam 2
11:30
Pesse 2
Ruinen 3
12:00
Pesse 3
Vrijdag 19 aprilPesse VR18+2
19:30
De Weide VR18+2
De Weide 35+3
19:30
Pesse 35+2JM
Ruinen 35+1
19:30
Pesse 35+1
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
19:30
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+2JM
20:00
VVAK 35+1
Pesse 35+1
20:00
HZVV 35+1
Pesse VR18+2
20:00
HODO VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse 35+2JM
20:30
ZZVV 35+1
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:00
Hoogeveen 35+1
Pesse VR18+2
21:00
Noordscheschut VR18+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Witteveense Boys'87 VR18+1
21:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Pesse VR18+1
22:00
KSC VR18+1
Zaterdag 20 aprilLTC JO13-3
08:45
Pesse JO13-1JM
Pesse JO9-1JM
09:00
Beilen JO9-3JM
Pesse JO8-1JM
09:00
v.v. Diever-Wapse JO8-1
Pesse JO12-2JM
09:00
S.V. Oosterwolde JO12-5
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO10-2JM
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO10-2JM
10:00
De Weide JO10-6JM
Elim JO12-1
10:00
Pesse JO12-1JM
FC Meppel JO17-2
10:15
ST Pesse/Wijster JO17-1
Pesse JO15-1JM
10:30
SJO HUC'21 JO15-1JM
BATO MO17-1
12:30
ST Pesse/Wijster MO17-1
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
SJO JVZ JO19-2
ST NKVV/Protos VR1
14:15
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
FC Klazienaveen 2
Pesse VR1
14:30
SVO De Zweef/ DES VR1
SCN 2
15:00
Pesse 2
Pesse 1
18:30
SVV'04 1
Zondag 21 aprilPesse 3
11:30
Beilen 6
Pesse 2
11:30
Steenwijkerwold 3
Woensdag 24 aprilRaptim VR1
19:30
Pesse VR2