0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Zondag 1 neemt afscheid van drietal

Pesse - afgelopen zondag 9 augustus nam de zondag 1 afscheid van een drietal krachten. 


Gerben Slomp (middelste op de foto) nam afscheid nadat hij jarenlang op en neer reed met het OV vanuit Utrecht naar Pesse. Slomp was niets te gek en trainde zelfs doordeweeks mee met de zondag en voorheen ook met de zaterdag selectie. Slomp maakte tot tweemaal toe een historische promotie mee. De eerste keer was bij de zaterdag 1 selectie, waardoor Pesse voor het eerst in de historie in derde klasse uitkwam. Daarna mocht Slomp een promotie naar de derde klasse meemaken naar de derde klasse, met daarop het Corona seizoen waarin Pesse fier bovenaan stond in die derde klasse en uiteindelijk mocht promoveren naar de tweede klasse. Via deze weg willen wij Gerben Slomp dan ook ontzettend bedanken voor zijn tomeloze inzet en zijn gedrevenheid om deel uit te maken van de eerste elftallen op de zondag en in het verleden van de zaterdag 1.


Daarnaast nam Tineke Jonkers (Links op de foto) ook afscheid van de club. Jonkers was een aantal jaren actief bij de club als verzorgster en mocht daarmee ook de historische promotie van de zondag 1 meemaken naar de derde klasse. Helaas moest Jonkers toch haar functie neerleggen i.v.m. de komende drukte met haar eigen bedrijf “sport massage Tineke Jonkers” en de bouw van het huis van Tineke en Gert. Tineke, ontzettend bedankt dat je altijd trouw bij de trainingen was van de zondag 1 en dat je altijd klaar stond voor de rest van de leden van onze club. 


Als laatste nam de zondag 1 afscheid van haar leider Roelof Winters (rechts op de foto). Winters maakte sinds drie seizoenen deel uit van de technische staf en vulde daarbij veelal de papieren in om de wedstrijden te mogen beginnen. Ook was Winters nooit te beroerd om een bus te regelen naar uitwedstrijden en konden zodoende de supporters ook voor een lage prijs mee naar uitwedstrijden. Roelof, ook jij ontzettend bedankt voor je inzet bij de zondag 1.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor