SV Pesse maakt van een nood een deugd
Pesse - Omdat er niet gevoetbald kan worden, heeft het bestuur besloten om van een nood een deugd te maken. Sinds kort deelt SV Pesse haar nieuwe kleedkamers met KV NIEK. Dit beviel zo goed, dat er is besloten om de al reed bestaande kleedkamers ook te voorzien van een metamorfose.
De huidige kleedkamers worden voorzien van gestucte muren en er komt vloerverwarming in de kleedkamers. Het zogenoemde natte gedeelte wordt niet aangepakt, omdat dit nog in een goede staat verkeerd. Wel zijn de kleedkamers voorzien van nieuwe verlichting en ventilatoren.
| Deel op facebook | Deel op twitter
Door Roy Schraa - 09 december, 2020
Volgende wedstrijd
Ruinen 1
28 apr.
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Wacker 1
12 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Oranje Zwart 1
26 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
19
15
2
2
47
2.
Pesse 1
Pesse 1
21
13
6
2
45
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
21
13
2
6
41
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
20
10
5
5
35
5.
Beilen 1
Beilen 1
20
11
1
8
34
6.
HODO 1
HODO 1
20
11
1
8
34
7.
Wacker 1
Wacker 1
20
8
3
9
27
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
20
7
4
9
25
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
21
6
6
9
24
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
19
5
6
8
21
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
20
5
3
12
18
12.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
19
2
4
13
10
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
20
1
3
16
6
Speelschema
Zondag 28 april bekijk meer
Pesse 2
11:30
Mildam 2
Pesse 3
11:30
vv Stânfries 3
Ruinen 1
14:00
Pesse 1
Dinsdag 30 aprilSJO HH'97 JO13-2JM
18:45
Pesse JO13-1JM
Vrijdag 3 meiTiendeveen VR18+1
19:00
Pesse VR18+2
Nieuw Balinge VR18+1
20:00
Pesse VR18+2
HODO VR18+1
20:30
Pesse VR18+2
Zaterdag 4 meiACV JO19-2
12:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
DZOH 7
14:30
Pesse 2
Zondag 5 meiPesse 2
11:30
GSAVV Forward 8
Maandag 6 meiPesse VR2
19:30
Dwingeloo VR2
Vrijdag 10 meiPesse 35+2JM
19:30
ZZVV 35+1
Pesse VR18+1
19:30
KSC VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
HZVV 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+1
20:00
De Weide 35+2
Pesse 35+2JM
20:00
VVAK 35+1
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
Witteveense Boys'87 VR18+1
De Weide 35+3
20:30
Pesse 35+2JM
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Ruinen 35+1
21:00
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:30
Hoogeveen 35+1
Zaterdag 11 meiPesse JO9-1JM
09:00
HHCombi JO9-1
Pesse JO8-1JM
09:00
De Weide JO8-4
Pesse JO12-2JM
09:00
HZVV JO12-4
Noordscheschut JO12-1JM
09:00
Pesse JO12-1JM
Pesse JO10-1JM
10:00
FC Meppel JO10-3
Noordscheschut JO17-1JM
10:30
ST Pesse/Wijster JO17-1
Fit Boys JO15-1
10:45
Pesse JO15-1JM
Noordster MO17-1 (9-tal)
11:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Fit Boys JO10-2
11:30
Pesse JO10-2JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
Asser Boys JO19-1
HODO VR1
14:00
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
Hollandscheveld 3
SC Erica 2
14:30
Pesse 2
Zondag 12 meiPesse 3
11:30
Trinitas 4
Wacker 1
14:00
Pesse 1
Woensdag 15 meiHZVV VR3
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 18 meiPesse JO10-2JM
08:30
HZVV JO10-4
Pesse JO12-1JM
09:00
VKW JO12-1JM
Ruinen JO8-1JM
09:00
Pesse JO8-1JM
De Weide JO9-3
09:00
Pesse JO9-1JM
De Weide JO10-4
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO15-1JM
09:45
De Weide JO15-3JM
Pesse JO13-1JM
10:30
Trinitas JO13-1JM
Pesse VR2
11:30
vv Sweel VR2
ST Pesse/Wijster MO17-1
12:00
Noordscheschut MO17-1
ACV JO12-5
12:45
Pesse JO12-2JM
ST Pesse/Wijster JO17-1
13:30
Heerenveense Boys JO17-2
Stânfries JO19-1JM
14:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
Pesse 2
14:30
DZOH 7
Staphorst 7
14:30
Pesse 1
Vitesse'63 VR1
14:30
Pesse VR1
Maandag 20 meiHHCombi 3
10:00
Pesse 3
Woensdag 22 meiST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
BATO MO17-1
Vrijdag 24 meiWitteveense Boys'87 VR18+1
19:30
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
KSC VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Zaterdag 25 meiHelpman MO17-1
12:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Pesse 2
14:30
SVBO 3
Pesse 1
14:30
DZOH 4
Zondag 26 meiRead Swart 2
10:30
Pesse 2
Oranje Zwart 1
14:00
Pesse 1