0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Steun je club! Bestel via onze ledenshop!

Nog op zoek naar een leuke kadotip voor onze Sint of de Kerstman? Neem dan een kijkje in onze clubcollectie via onze eigen ledenshop


In samenwerking met Sport-Inn Bruins en een aantal leden staat er weer een schitterende nieuwe clubcollectie klaar onze ledenshop. Deze collectie bestaat uit een unieke kledingslijn met onder meer trainingssetjes, trainingspakken en voetbaltassen.


Wanneer je via bovenstaande link besteld steun je ook nog Sv Pesse. Van alles wat via de bovenstaande link besteld wordt, wordt een geld tegoed opgebouwd, van dit tegoed kan de club nieuwe materialen aanschaffen. Denk hierbij aan bijvoorbeeld de keeperhandschoenen, sokken en ballen. In een tijd zonder competitiewedstrijden en een gesloten kantine kan de vereniging natuurlijk altijd een steuntje in de rug gebruiken.


Bestel daarom jouw unieke Sv Pesse-tenue via: https://clubs.deventrade.com/nl

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 29 november, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor