0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight - Slot Beveiligingstechniek

Ik ben Gijs Slot van Slot Beveiligingstechniek. Na een aantal jaren voor een beveiligingsbedrijf in Zuidwolde te hebben gewerkt, heb ik in 2019 besloten om voor mijzelf te beginnen. In augustus 2019 heb ik Slot Beveiligingstechniek opgericht. 


Mijn werk bestaat uit het plaatsen en installeren van camera’s, alarmcentrales en toegangscontrole. Ik ben aangesloten bij de VEB, de branchevereniging voor beveiligingsbedrijven. Ook kan ik kwaliteitsdocumenten en beveiligingscertificaten afgeven als dit vanuit de verzekering wordt geëist. Het gebouw/pand moet dan wel aan de eisen voldoen om een certificaat te kunnen krijgen. Ik vind kwaliteit en service erg belangrijk en zal dan ook proberen om eventuele problemen/ storingen zo snel mogelijk te verhelpen. 


Voor vragen over camerasystemen en alarmcentrales kunt u vrijblijvend contact opnemen voor meer informatie. Of neem gerust een kijkje op onze website: https://www.slotbeveiligingstechniek.com/


Wie weet tot ziens!

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 12 januari, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor