0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Nikki is ook van de partij

Pesse - net als andere dagen stellen wij u vandaag voor aan Nikki Beijering. 


Nikki is geen onbekende binnen de club.  Sinds haar twaalfde speelt Nikki al in het groen en wit, op en top Pessenaar dus. Na een korte sabbatical, is Nikki komend jaar dus weer te vinden op de velden van Pesse. 


Nikki staat veelal in de aanval en legt dan ook vaak positieve energie in de wedstrijden en op trainingen. Die positieve energie draagt zij ook uit als ze met vrienden gezellig samen zit. Dit is dan ook vanzelfsprekend wat Nikki graag doet in het vrije tijd, veel met vrienden zitten. 


In een reactie laat Nikki duidelijk weten wat haar ambitie is; 


“Ik hoop dat wij gaan promoveren!” 


Nikki, aan je instelling ligt het niet. Wij gaan je heel veel succes en plezier wensen bij de vrouwen 1 van Pesse en hopen natuurlijk met je mee dat we gaan promoveren.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Roy Schraa - 17 juni, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor