0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Leden sv Pesse strijden in quarantaine quiz

Zwartsluis / Pesse - Vandaag (vrijdag 24 april) gaan Gerben Slomp en Stoffer-Remmelt Kats samen namens SV Pesse meedoen aan het NK Quarantaine Quiz voor voetbalclubs! Meer dan 90 clubs gaan vrijdagavond vanaf 19.00 uur de strijd met elkaar aan. Vanaf 18.45 uur kan iedereen de quiz live volgen via YouTube!


Zelf meedoen?
Je kan naast de verrichtingen bekijken van Gerben en Stoffer-Remmelt ook zelf meespelen om leuke prijzen te winnen. Dat kan op de volgende manier: Onderstaand zien jullie een antwoordformulier. Deze dien je te printen en ‘klaar is Kees’. De quizmaster zal vanavond duidelijk uitleggen hoe alles in zijn werk gaat.


De quiz is vanavond (vrijdag) vanaf 18.45 uur live te volgen via You Tube:

Het antwoordformulier kan hier gedownload worden:


https://www.dropbox.com/s/j124...


Na afloop kan je het formulier inscannen/fotograferen en mailen naar beleid@desz.nl


Te winnen zijn onder andere een airfryer en pizzarette, maar ook vele kleine prijzen!


Rode Kruis
Naast het ‘sportieve’ aspect wordt er vrijdagavond ook geld opgehaald voor het Rode Kruis! Vele vrijwilligers van het Rode Kruis zetten zich op allerlei manieren in het coronavirus in te dammen. Graag willen wij een steentje bijdragen in de strijd tegen het coronavirus! Jullie ook?


Doneren kan via: 

https://tikkie.me/pay/RodeKrui...

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Stoffer-Remmelt Kats - 24 april, 2020
Speelschema
Hoofdsponsor