0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Knock, knock! Who’s there? It’s me, Maaike

Pesse - vandaag ook weer een speelsters van sv Pesse vrouwen 1 die aan u voorgesteld wordt.

Maaike Blaauw is de laatste die aan u voorgesteld wordt. 

Maaike is een gedreven en ervaren rot in het vak. Wij zijn daarom ook blij dat Maaike weer voor Pesse heeft gekozen. Want in de seizoenen 16/17 en 17/18 kwam zij ook uit voor het Drentse groen en wit. 


Daarvoor had Maaike een aantal omzwervingen gehad vwb clubs. Zo heeft Maaike bij OZC, Be Quick ‘28, Havelte en Heerenveensche Boys gespeeld. Ook heeft Maaike ervaring op nationaal niveau en kwam een aantal keren uit voor het Nederlandse elftal. 


Maaike gaf in een persoonlijke reactie aan wat zij bij Pesse denkt te gaan vinden;


“Ik ben enorm blij weer te zijn overgehaald om te gaan voetballen bij Pesse. Ik weet dat ik bij deze club weer in een warm nest terecht kom. Ik kijk er naar uit om met dit team te spelen en leuke prestaties neer te zetten..!!!”


Maaike, wij heten je weer van harte welkom bij de club. Ook jou wensen wij heel veel succes en voetbal plezier bij sv Pesse.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Roy Schraa - 18 juni, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor