0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Jeugdfonds Sport en Cultuur Drenthe kan helpen!

Als door het Coronavirus of een andere oorzaak het geld ontbreekt waardoor kinderen of jongeren geen lid kunnen blijven of worden van een sport-, muziek of dansvereniging, dan kan het Jeugdfonds de contributie betalen. Natuurlijk ligt alles nog stil maar als de aanvraag nu gedaan wordt, kunnen kinderen en jongeren direct meedoen of blijven meedoen zodra er weer gesport, gedanst of muziek gemaakt mag worden.

dus heb je als ouder(s) moeite hebt om de contributie te betalen van voetballende kinderen laat het ons weten.


Dit kan via onderstaande email

hagepesse@hotmail.com

Deze persoon zal dan iemand van Jeugdfonds Drenthe / gem. Hoogeveen contact met jou laten opnemen.

Dit kan ook rechtstreeks: 

Aanmelden kan via https://kindsupportdrenthe.nl/

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rolinda Strijker - 01 mei, 2020
Speelschema
Hoofdsponsor