0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Harm Spijker nieuwe trainer Sv Pesse

Sv Pesse heeft met Harm Spijker een opvolger gevonden voor de vertrekkende hoofdtrainer John Kramer. De oefenmeester uit Vledder zal met ingang van het voetbalseizoen 2021-2022 de trainer zijn van de 1e selectie.


Momenteel geniet Spijker van een pauze in zijn trainersloopbaan. Hiervoor was hij als hoofdtrainer actief bij onder meer Vv Minnertsga, F.D.S. en Perkouw (regio West). Daarnaast heeft Spijker ook een verleden als trainer in de jeugdopleiding van BVO Feyenoord.


"Wij zijn zeer blij dat we Harm als hoofdtrainer mogen verwelkomen bij Sv Pesse en wensen hem via deze weg alvast veel succes toe!", aldus bestuurslid Bernard ten Oever.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 07 februari, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor