0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
FIFA toernooi 2020 een succes

PESSE – Het FIFA 20-toernooi op de Playstation bij sv Pesse in samenwerking met Gameshop Play-it was vrijdagavond 18 oktober een doorslaand succes. In de kantine van de voetbalvereniging gingen 20 deelnemers in een sportieve sfeer de strijd met elkaar aan.


Na een spannende poulefase waarin veelvuldig werd gescoord en de nodige tricks werden geshowd volgde de knock-outfase. Uiteindelijk eindigde Cabio Casander als derde, terwijl Matthijs Veninga en Ruben Waninge in de finale streden om de toernooizege. Daarin bleek Matthijs Veninga de sterkste, waardoor hij het toernooi op zijn naam schreef.


De prijzen werden beschikbaar gesteld door Gameshop Play-it. ”We willen zowel de deelnemers, de supporters als Gameshop Play-it bedanken voor hun medewerking aan deze succesvolle FIFA-avond”, aldus de activiteitencommissie.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Stoffer-Remmelt Kats - 29 oktober, 2019
Speelschema
Hoofdsponsor