Einde seizoen 2019/2020
Zeist - Vandaag heeft een delegatie van de KNVB in Zeist besloten dat de competitie 2019/2020 beëindigd wordt. Dit betekend dat er geen officiële eindstand is in het seizoen 2019/2020 en dat er dus ook geen kampioen, promovendi of degradanten zijn.
| Deel op facebook | Deel op twitter
Door Roy Schraa - 31 maart, 2020
Volgende wedstrijd
Wacker 1
12 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Oranje Zwart 1
26 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
21
16
3
2
51
2.
Pesse 1
Pesse 1
22
13
7
2
46
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
22
13
3
6
42
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
21
11
5
5
38
5.
Beilen 1
Beilen 1
21
11
2
8
35
6.
HODO 1
HODO 1
21
11
1
9
34
7.
Wacker 1
Wacker 1
22
9
4
9
31
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
21
8
4
9
28
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
21
6
6
9
24
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
21
5
7
9
22
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
21
5
3
13
18
12.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
21
2
4
15
10
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
21
2
3
16
9
Speelschema
Vrijdag 10 mei bekijk meer
Pesse 35+2JM
19:30
ZZVV 35+1
Pesse VR18+1
19:30
KSC VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
HZVV 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+1
20:00
De Weide 35+2
Pesse 35+2JM
20:00
VVAK 35+1
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
Witteveense Boys'87 VR18+1
De Weide 35+3
20:30
Pesse 35+2JM
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Ruinen 35+1
21:00
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:30
Hoogeveen 35+1
Zaterdag 11 meiPesse JO9-1JM
09:00
HHCombi JO9-1
Pesse JO12-2JM
09:00
HZVV JO12-4
Pesse JO8-1JM
09:00
De Weide JO8-4
Noordscheschut JO12-1JM
09:00
Pesse JO12-1JM
Pesse JO10-1JM
10:00
FC Meppel JO10-3
Noordscheschut JO17-1JM
10:30
ST Pesse/Wijster JO17-1
Fit Boys JO15-1
10:45
Pesse JO15-1JM
Noordster MO17-1 (9-tal)
11:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Fit Boys JO10-2
11:30
Pesse JO10-2JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
Asser Boys JO19-1
HODO VR1
14:00
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
Hollandscheveld 3
SC Erica 2
14:30
Pesse 2
Zondag 12 meiPesse 3
11:30
Trinitas 4
Wacker 1
14:00
Pesse 1
Zaterdag 18 meiPesse JO10-2JM
08:30
HZVV JO10-4
Pesse JO12-1JM
09:00
VKW JO12-1JM
Ruinen JO8-1JM
09:00
Pesse JO8-1JM
De Weide JO10-4
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO15-1JM
09:45
De Weide JO15-3JM
Pesse VR2
11:30
vv Sweel VR2
ST Pesse/Wijster MO17-1
12:00
Noordscheschut MO17-1
ACV JO12-5
12:45
Pesse JO12-2JM
Stânfries JO19-1JM
13:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
ST Pesse/Wijster JO17-1
13:30
Heerenveense Boys JO17-2
Pesse 2
14:30
DZOH 7
Staphorst 7
14:30
Pesse 1
Vitesse'63 VR1
14:30
Pesse VR1
Maandag 20 meiHHCombi 3
10:00
Pesse 3
Woensdag 22 meiDe Weide JO9-3
18:00
Pesse JO9-1JM
ST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
BATO MO17-1
Pesse JO13-1JM
19:00
Trinitas JO13-1JM
Vrijdag 24 meiWitteveense Boys'87 VR18+1
19:30
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
KSC VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Zaterdag 25 meiHelpman MO17-1
12:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Pesse 2
14:30
SVBO 3
Pesse 1
14:30
DZOH 4
Zondag 26 meiRead Swart 2
10:30
Pesse 2
Oranje Zwart 1
14:00
Pesse 1
Vrijdag 31 meiVVAK VR18+1
19:00
Pesse VR18+2
Pesse 35+2JM
19:30
ZZVV 35+1
Hoogeveen 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
20:00
HZVV 35+1
De Weide 35+3
20:00
Pesse 35+2JM
De Weide VR18+2
20:00
Pesse VR18+2
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
VVAK 35+1
20:30
Pesse 35+2JM
Pesse 35+1
21:00
Ruinen 35+1
Zaterdag 1 juniSCN 2
14:30
Pesse 2
Zondag 2 juniPesse 2
11:30
Read Swart 2