0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Afscheid van Bart Winters

Komende vrijdag zal Bart Winters worden begraven op de begraafplaats in Stuifzand. Vanwege de huidige coronamaatregelen zal dit in besloten kring gebeuren. Om 14:15 uur vertrekt de rouwstoet vanaf 'Ons Dorpshuis' te Stuifzand richting de begraafplaats. Als Sv Pesse zijnde zouden wij Bart graag door middel van een erehaag langs de Hoofdweg een laatste eer willen bewijzen. Waar Bart zelf ook altijd een uitbundig Sv Pesse-supporter was, zou het mooi zijn als deze erehaag op een gepaste wijze zoveel mogelijk de Groen-witte kleuren van onze vereniging zal dragen. 


We verzoeken daarbij iedereen wel de geldende coronamaatregelen in acht te nemen en rekening met elkaar te houden.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 05 april, 2021
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor