0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
SPONSOR JEUGD SV PESSE

Pesse - De gehele jeugdafdeling is in het nieuw gestoken. Dit is mede mogelijk gemaakt door hoofdsponsor “De Boer aanhangwagens” en een zevental subsponsors. Iedere maand zullen wij een sponsor toelichten. Deze maand lichten wij “Woltinge dienstverlening” toe als subsponsor van de JO9, JO11 en MO17. Op de foto van links na rechts zijn: 


  • Nico Strijker (jeugdvoorzitter sv Pesse)
  • Inge Woltinge (Woltinge Dienstverlening) 
  • Marko Beijering (Bestuurslid P.R. sv Pesse) 


Woltinge dienstverlening voert haar werkzaamheden uit in de agrarische sector. Deze werkzaamheden bestaan uit O.A. Onkruidbestrijding en gewasbescherming, het spuiten van vloeibare kunstmest, zaai werkzaamheden, grondbewerking en de verkoop van gras zaad en vloeibare kunstmest. 


Woltinge Dienstverlening is gevestigd in Pesse en is te bereiken via info@woltingedienstverlening.nl. Ook telefonisch kunt u ze bereiken via 06-13654809. Voor meer info kunt u ook de website bezoeken http://www.woltingedienstverlening.nl

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Roy Schraa - 30 oktober, 2019
Speelschema
Hoofdsponsor