0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Nieuwjaarstoespraak voorzitter Arend Steenbergen

Namens het bestuur wensen wij jullie als eerste natuurlijk een heel sportief en gezond 2020


2019 ligt achter ons en zijn er veel ontwikkelingen geweest, eindelijk worden veel beloftes uit het verleden nu ingevuld zodat ons mooie sportpark klaar is voor de toekomst. vorig jaar hebben we gesproken over het jaar van de uitvoering.

 

In ieder geval is deze uitvoering opgepakt en hebben we de beschikking over een mooi kunstgrasveld en zijn de bouwwerkzaamheden voor kleedkamers opgestart. Deze zullen eind maart worden opgeleverd.


Daarnaast zullen ook de beide andere velden worden voorzien van led verlichting. En ook is er aandacht voor de afstelling zodat we niet de gehele omgeving  zullen verlichten.


Ook is afgelopen jaar de samenwerkingsovereenkomst met de korfbal getekend, op basis daarvan kunnen we de extra kleedkamers bouwen en zal ook de korfbal op dit sportpark aansluiten. De laatste puntjes moeten nog besproken worden maar dat gaan we komend seizoen ook beleven.


Als symbolische start van het kunstgras is voor de wedstijd sv pesse zondag 1 tegen ruinen gekozen , dus 26 januari 2020. De wethouder zal dan de opening verrichten en hebben we dus wat extra aandacht voor Pesse en rekenen we op een hoop publiek.


Natuurlijk hopen we op een toekomst die alleen maar beter wordt voor de hele vereniging. Er kan bijna altijd getraind worden, op mooie velden en een gezellige kantine . Daarom willen we er van uitgaan dat nu de voorwaarden om te voetballen steeds beter worden, het aantrekkelijker wordt om lid te worden en we dus een groei kunnen verwachten van het totale aantal leden. Dat moet beginnen bij de jeugd. Afgelopen jaren zijn we toch wat jeugdleden en dus teams verloren. Vooral het aantal jeugdteams mag wel weer wat meer worden.

Wijster heeft zich gemeld met dezelfde problematiek. Door gesprekken proberen we uit te vinden of en waar we elkaar kunnen versterken.


Ook het damesvoetbal bevind zich in een cruciale fase , we hebben meer speelsters nodig voor het komende seizoen om dames 1 in de benen te houden. We hopen echt dat dit weer de goede kant op gaat. In de competitie loopt het wat moeilijker maar bij het zaaltoernooi fit boys vrouwen toernooi is mooi de finale weer bereikt.


De senioren zaterdag gaan gewoon door en staan in de top van de competitie , met een mooie trainingsopkomst en trainer voorziet dit in een behoefte .  Met twee teams hebben we hier een belangrijk onderdeel van pesse en is ook op de zaterdagmiddag een mooie bezetting.


De zondagsenioren staan vanwege de prestaties momenteel meer in de belangstelling , bovenaan in de derde klasse en nog ongeslagen in competitie en beker . Dat belooft wat voor het restant na de winterstop. Volgend seizoen tweede klasse is de verwachting.


Met dank aan de mannen van de zaterdagselectie die eind vorig seizoen het standaardteam hebben geholpen om in deze klasse te komen. De breedte van de selectie was niet zodanig dat blessures etc konden worden opgevangen.

Ook zijn er voldoende spelers om de twee andere teams op zondag te bemannen en wordt er ook lekker gevoetbald.


De randvoorwaarden rondom de teams moeten goed zijn en samen kunnen we daar voor zorgen. Gezelligheid binnen de club en de teams en de activiteiten die er met elkaar geregeld worden. Van barbecue tot paintball. Daarnaast hebben we onze sponsoren die veel mogelijk maken, door het aantal borden rondom het veld  en shirtsponsoring zien we dat de club draagvlak heeft. Ook zijn er sponsoren die nog wat extra’s doen en hopelijk betaald zich dat in sportief oogpunt weer uit. 


Tot slot, onze vrijwilligers. Ieder jaar benoemen we dit weer maar het blijft van enorm belang dat er mensen zijn die iets voor de club willen doen. Eind februari organiseren we weer een speciale avond voor de vrijwilligers . Onze dank is groot voor het vele werk wat er door vrijwilligers gebeurd en door mensen met hart voor de club. Het is en blijft bijzonder maar ook erg nodig. Een opgave kan zijn om nog beter met elkaar te communiceren wat er moet gebeuren en waar we mensen voor nodig hebben. Maar vooral ook wat er nog verbeterd kan worden.


Want we doen dit met zijn allen omdat het leuk is.

Dan nu een toost op 2020 voor een gezonde goed draaiende club en een mooie sportieve toekomst.  

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Roy Schraa - 14 januari, 2020
Volgende wedstrijd
Pesse
27 sep.
14:00
vs
VENO
EMMS
4 okt.
14:00
vs
Pesse
Pesse
11 okt.
14:00
vs
Dalen
Pesse
18 okt.
14:00
vs
LSC 1890
2e klasse K
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Heerde
Heerde
1
1
0
0
3
2.
VENO
VENO
1
1
0
0
3
3.
LSC 1890
LSC 1890
1
1
0
0
3
4.
Oerterp
Oerterp
1
1
0
0
3
5.
EMMS
EMMS
1
1
0
0
3
6.
Dalen
Dalen
1
0
1
0
1
7.
Zuidwolde
Zuidwolde
1
0
1
0
1
8.
Epe
Epe
0
0
0
0
0
9.
GAVC
GAVC
0
0
0
0
0
10.
Dedemsvaart
Dedemsvaart
1
0
0
1
0
11.
LAC Frisia 1883
LAC Frisia 1883
1
0
0
1
0
12.
SC Emmeloord
SC Emmeloord
1
0
0
1
0
13.
Drachten
Drachten
1
0
0
1
0
14.
Pesse
Pesse
1
0
0
1
0
Speelschema
Woensdag 23 september
Pesse JO12-2G
18:45
SJO HH'97 JO12-3
Vrijdag 25 september
Pesse 35+1
19:30
VCG 35+1
FC Meppel VR1
19:30
Pesse VR2
Pesse VR2
20:00
Hoogeveen VR1
Pesse VR1
20:00
ZZVV VR1
bekijk meer
Hoofdsponsor