0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
(Zo1) Invaller doelman Duker speelt hoofdrol bij Pesse - Valthermond

Valthermond - Pesse heeft haar tweede bekerwedstrijd van dit seizoen met 1-0 verloren van tweedeklasser Valthermond. De ploeg van trainer John Kramer had sinds 26 mei 2019 geen officiële wedstrijd meer verloren. De zege voor de thuisclub was verdiend, want Valthermond kreeg de meeste kansen en gaf niets weg. Pesse had bij vlagen goede momenten, maar kreeg geen enkele kans.


Hoofdrol Duker 

Pesse was incompleet, want doelman Ruben Waninge en Daniël van Arkel waren afwezig. Invaller-doelman Tom Duker eiste een hoofdrol voor zich op, want hij hield zijn ploeg heel lang in de wedstrijd door knappe reddingen. Een kwartier voor tijd ging het mis. Duker haalde spits Maurice Kampman neer, waardoor Valthermond via de strafschopstip de zege pakte. Kampman was doorgebroken, dus Duker had geluk dat hij geen rood kreeg, maar geel.


Eerste helft

Pesse begon niet goed aan de wedstrijd, want het fel startende Valthermond kreeg in de beginfase kans op kans. In het eerste kwartier kreeg de thuisclub vijf goede mogelijkheden en vooral Maurice Kampman mag zich aanrekenen dat zijn ploeg toen niet ruim voor stond. Hij miste de nodige kansen en zijn doelpunt werd afgekeurd, omdat hij ‘los’ riep. Na 25 minuten obde het offensief weg en begon Pesse iets beter in de wedstrijd te komen. Toch bleef de thuisclub dreigender. Vlak voor rust werd voor de tweede keer een treffer van de thuisploeg afgekeurd, deze keer voor buitenspel. Pesse kwam nauwelijks in de buurt van doelman Joost Schrik. De doelman hoefde geen enkele keer handelend op te treden. Verbrugge en Hartman kwamen heel moeilijk los van hun directe tegenstanders.


Tweede helft 

Het eerste kwartier van het tweede bedrijf verliep vrijwel identiek aan het eerste kwartier van de wedstrijd. Binnen een kwartier kreeg Valthermond vier goede kansen via Maurice Kampman en Jorn Draijer. Duker behoedde zijn ploeg menigmaal voor een achterstand door enkele knappe reddingen. Daarna kwam Pesse weer beter in het spel zonder dat het gevaarlijk werd. Het eerste schot op doel kwam van invaller Bart Steenbergen, maar was geen probleem voor Schrik. Een kwartier voor tijd viel de beslissing. Tom Duker legde Maurice Kampman neer en de warrig fuitende Van der Werf kende een strafschop toe. Duker leek de grote held van de middag te worden voor Pesse, want hij ranselde de strafschop van Erik Jan Veerbeek uit de hoek. Volgens de arbiter was hij te vroeg van de lijn afgestapt, waardoor Veerbeek een herkansing kreeg en deze keer was Duker kansloos.


Slotfase tweede helft

In de slotfase probeerde Pesse nog wel de gelijkmaker te forceren en was het wachten op dat ene moment, dat echter uitbleef. Valthermond bleef dreigender, maar kreeg ook geen opgelegde kansen meer. Zo verloor Pesse sinds een jaar en vier maanden weer eens een officiële wedstrijd en lijkt het bekeravontuur ten einde.


Valthermond-Pesse 1-0 (0-0)


75. Erik Jan Veerbeek 1-0 (strafschop).
Scheidsrechter: vd Werf. 

Geel: Wilts, Schrik (Valthermond), Moes, Duker, de Vries (Pesse).

 Toeschouwers: 150.


Pesse: Duker; Moes, van Dam, Evenhuis, van Wijk (83. Van Slooten); Kleine, de Vries (67. Steenbergen), Veninga, Strijker; Verbrugge, Hartman.    
Uitslag

Op 6 sep.
 om 14:00
1
Valthermond 1
-
vs
0
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Reinier de Boer - 07 september, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor