0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
SV PESSE VROUWEN HEEFT KWARTET

Pesse - sv Pesse heeft op de transfermarkt voor trainers haar slag geslagen. De huidige trainer Daniël Nijemanting, gaat fungeren als assistent en Ingrid Strijker blijft aan als leidster. Aan de staf worden geen onbekenden toegevoegd. Kind van de club en trainer in hart en nieren, Stoffer-Remmelt Kats en keeperstrainer en teambuilder Roy Schraa worden daaraan toegevoegd. 


Stoffer-Remmelt Kats

Kats is al sinds jonge leeftijd actief als trainer bij de club sv Pesse. Nadat hij diverse jeugdteams had getraind werd hij in 2016 aangesteld als trainer voor de vrouwen in Pesse. Nadat Kats zijn twee termijnen vol had gemaakt bij de groen/witten, besloot Kats om zijn vleugels uit te slaan. Als eerste was hij actief bij ST Beilen/Fit boys als hoofdtrainer van de vrouwen 1 en niet onverdienstelijk. In de competitie eindigde Kats met zijn team tweede en wist de regionale districtsbeker te winnen. Na een jaar besloot Kats over te gaan naar SVO BDE in de regio Emmen. Tot aan het Corona-tijdperk bestierde Kats met zijn team een 4e plaats in de derde klasse. 


Kats denkt dat de samenstelling van de groep nog wel eens kan verrassen. Kats schat in dat Pesse volgend jaar bovenin gaat meedraaien en hoopt nog een periodetitel te kunnen pakken. 


Roy Schraa

Roy Schraa keert na twee jaar afwezigheid terug in de staf bij de dames van Pesse. Hij besloot de afgelopen jaren zijn activiteiten als (keeper)trainer op een lager pitje te zetten en richtte zich voornamelijk op de social media van de club. 


‘Ik hoorde dat de damesafdeling op aan het afbrokkelen was en vond het daarom een uitdaging om weer een goed en kwalitatief derde klasse team op de been te brengen’ geeft Schraa als reactie op zijn terugkeer. ‘Ik ben blij dat dit gelukt is en ben heel erg blij dat de dames het vertrouwen in ons daarmee hebben toegezegd. Als laatste voorzie ik een mooie toekomst voor het damesvoetbal in Pesse, vol met uitdagingen.’


Ook het komende seizoen kijkt Schraa met vertrouwen tegemoet: ‘Ik denk dat het eerste halfjaar er een mooie uitdaging ligt voor ons als leiding om het team op elkaar te laten inspelen. Gezien de kwaliteiten binnen het team verwacht ik dat we mooie resultaten gaan halen aankomend seizoen.’


Daniël Nijemanting

Daniël Nijenmanting kent de dames van Pesse als geen ander, want hij was afgelopen jaar al trainer van het eerste en werkte daarvoor ook met een aantal dames samen bij het tweede en de MO17. ‘Ik vind het mooi dat we de dames bij Pesse in leven hebben gehouden. In het verleden had ik het er al heel vaak met Stoffer-Remmelt over gehad om samen eens een team te trainen, maar dat kwam er steeds niet van. Nu kan dat mooi’, aldus Nijenmanting die bovenin hoopt mee te draaien in de derde klasse en stiekem ook hoopt op een periodetitel.


Ingrid Strijker 

Strijker is al vijf jaar een vast gezicht bij de vrouwen 1 van sv Pesse. Daarmee heeft Ingrid ook al wat trainers zien passeren, waaronder Kats en Schraa. Strijker zal veelal haar kennis van de tegenstanders overdragen aan de overige stafleden. Strijker is nog wat voorzichtig in haar uitspraken voor wat betreft de verwachtingen. Ze wil eerst het team analyseren, maar verwacht wel dat de meiden bovenin de middenmoot van de derde klasse gaan voetballen. 


Afsluitend willen wij u mededelen dat deze week en komende ook de nieuwe speelsters aan u worden voorgesteld. Houdt dus goed onze site, Facebook en instagram in de gaten. 


Foto li na re: Daniël Nijemanting, Ingrid Strijker, Roy Schraa en gehurkt Stoffer-Remmelt Kats

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Roy Schraa - 08 juni, 2020
Volgende wedstrijd
Oranje Zwart 1
26 mei
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
23
18
3
2
57
2.
Pesse 1
Pesse 1
23
13
7
3
46
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
23
14
3
6
45
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
23
13
5
5
44
5.
Beilen 1
Beilen 1
23
13
2
8
41
6.
HODO 1
HODO 1
23
11
2
10
35
7.
Wacker 1
Wacker 1
24
10
4
10
34
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
23
8
4
11
28
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
23
7
6
10
27
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
23
5
7
11
22
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
23
5
4
14
19
12.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
23
3
4
16
13
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
23
3
3
17
12
Hoofdsponsor