0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse verzuimt voor rust afstand te nemen van SVV'04.

Pesse verzuimt voor rust afstand te nemen van SVV ‘04 Pesse -


 Pesse heeft verzuimd afstand te nemen van SVV ’04. In de eerste helft was Pesse de betere ploeg en kreeg het legio kansen om ruim afstand te nemen. Bij rust stond het slechts 1-0 en na de thee kreeg Pesse de rekening hiervoor gepresenteerd. SVV ’04 was in het tweede bedrijf feller, maar kreeg slechts drie kansen, waarvan het een benutte. Een wedstrijd met twee gezichten, waarbij Pesse twee kostbare punten heeft laten liggen. Pesse miste Frank Priet en Niek Brinkman wegens schorsingen en Jesse de Haas is op vakantie. Het eerste kwartier was voor de gasten, maar leverde geen kansen op. Daarna nam Pesse het initiatief en was direct dichtbij de openingstreffer via de snelle Senn

a Hartgers, maar hij strandde op de vierde keeper van SVV, Robin Jalving. Beide ploegen speelden met een tomeloze inzet, maar beide ploegen leden veel balverlies. Pesse was het gevaarlijkst en kwam na twintig minuten verdiend aan de leiding door een treffer van Senna Hartgers. Arbiter Secer negeerde daarbij het vlagsignaal wegens buitenspel van grensrechter Wanders. Pesse domineerde de partij en ging op jacht naar meer treffers. Kansen waren er genoeg om voor rust op 3-0 te staan, maar Thom Koops, Mike Bruinenberg, Ezra Meijer en Senna Hartgers kregen de bal niet langs Jalving. Jurgen Nes brak door over rechts en zette voor op Ezra Meijer, die stuitte op Jalving. Daarna brak Senna Hartgers over rechts door en legde breed op Mike Bruinenberg, die over schoot en even later werd zijn schot geblokt. Na ruim een half uur kopte Ezra Meijer na een voorzet vanaf links net over. De 1-0 ruststand was een zwakke afspiegeling van de verhoudingen en Pesse liet SVV ’04 in leven. 


Tweede helft Na de rust bracht SVV ’04 Finke en Thiele in en de gasten waren veel feller en begonnen meer duels te winnen. Pesse liet zich aftroeven in de duels en kwam nauwelijks meer in de buurt van doelman Jalving. Na elf minuten na rust kreeg Pesse de rekening al gepresenteerd van het feit dat het voor rust de kansen niet afmaakte. Na een corner kopte invaller Daan Finke de gelijkmaker binnen. Robin Okken scoorde daarna, maar de goal werd afgekeurd wegens buitenspel en daar kwam SVV goed weg. Daarna kregen beide ploegen weinig kansen meer, maar twintig minuten voor tijd tikte Jalving een voorzet van Jorrit Scholing even aan, waardoor Hartgers niet kon intikken. Na een kort offensiefje van Pesse kreeg SVV ’04 haar tweede kans en dat was een dot van een kans voor Jens Joldersma, die maar net naast schoot. Vlak voor tijd kwam Pesse met de schrik vrij toen Dusan Muskee vrij voor Waninge rakelings naast schoot. Bij Pesse heerste na afloop berusting over het ene punt, maar het besef was er wel dat het SVV ’04 voor rust bij meer koelbloedigheid al lang over de knie had kunnen leggen. ,,Voor rust hadden we met 2-0 of 3-0 voor moeten staan, maar na rust was SVV ’04 feller. Het was een wedstrijd met twee gezichten en met een gelijkspel kan ik wel leven,” zegt trainer Stoffer Remmelt Kats. Het feest na afloop was er niet minder om. 


Pesse-SVV ’04 1-1 (1-0) 20. Senna Hartgers 1-0, 56. Daan Finke 1-1. Scheidsrechter: Secer. Geel: Landman, Kocks


Uitslag

Op 15 nov.
 om 19:30
1
Pesse 1
-
vs
1
SVV'04 1



   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Reinier de Boer - 17 november, 2025
Volgende wedstrijd
vv Sweel 1
6 dec.
19:30
vs
Pesse 1
3e klasse O
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Twedo 1
Twedo 1
10
7
3
0
24
2.
FC Ter Apel '96 1
FC Ter Apel '96 1
8
7
1
0
22
3.
Beilen 1
Beilen 1
9
4
3
2
15
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
9
4
2
3
14
5.
EMMS 1
EMMS 1
10
4
2
4
14
6.
SC Erica 1
SC Erica 1
9
3
4
2
13
7.
SVV'04 1
SVV'04 1
10
3
3
4
12
8.
Pesse 1
Pesse 1
9
3
2
4
11
9.
HOVC 1
HOVC 1
8
2
4
2
10
10.
S.V. Vasse 1
S.V. Vasse 1
9
3
1
5
10
11.
Titan 1
Titan 1
9
2
2
5
8
12.
EHS'85 1
EHS'85 1
9
2
0
7
6
13.
USV 1
USV 1
9
0
3
6
3
Hoofdsponsor