0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse pakt punt met tien man

Pesse- In de thuiswedstrijd tegen LEO uit Loon hebben de manschappen van Kramer een punt weten te pakken. Dit was een knappe prestatie omdat de ploeg het merendeel van de wedstrijd moest stellen met een man minder tussen de lijnen. Bijna wist het zelfs nog een overwinning uit het vuur te slepen.


Strijd op het middenveld

In het begin van de wedstrijd is het meteen duidelijk dat beide ploegen weinig tot niets voor elkaar onderdoen. De strijd speelt zich vooral af op het middenveld waarbij Pesse misschien iets meer balbezit heeft dan de gasten. De eerste kansjes zijn dan ook voor de thuisploeg maar schoten van Meijer en van Arkel zijn geen probleem voor doelman Dussel. Na deze waarschuwingen van Pesse laat ook LEO zich meer zien.  Een goede actie en schot van Bos weet doelman Waninge goed te redden. In de 35ste minuut komt dan het belangrijkste moment van de wedstrijd tot dan toe. Evenhuisspeelt de bal iets te ver voor zich uit waardoor een verdediger van LEO de bal weet te pakken. In een poging om de bal nog te raken haalt Evenhuis door maar raakt hij de speler. Leidsman Roos kijkt van een afstand toe en besluit direct de rode kaart voor Evenhuis te trekken. Even moet Pesse zich aanpassen aan de nieuwe veldbezetting maar toch weet het al snel weer gevaarlijk te worden. Een lange dribbel van Verbrugge door de verdediging lijkt misschien wel de opmaat voor de voorsprong van Pesse maar het schoot van de spits gaat voorlangs.


Strijdlustig

Na de rust blijft het devies voor Pesse hetzelfde als voor rust, de tegenstander tegen houden en in de omschakeling gevaarlijk worden. Maar al snel krijgt de ploeg een domper te verduren. Middenvelder Uineken speelt zijn directe tegenstander uit waarna hij de bal hard in de verre hoek achter Waninge schiet. Waar men misschien zou denken dat Pesse zou knakken na de achterstand komt bedrogen uit. De ploeg blijft strijdlustig opzoek naar de gelijkmaker en komt zelfs met tien man sterk voor de dag. Het moet wel oppassen voor de counter maar staat ook achterin sterk te spelen. De eerste kans op de gelijkmaker is van Poeste. Maar zijn schot weet Dussel goed te pakken. Toch krijgt Pesse de terechte gelijkmaker. Een voorzet van invaller Veninga komt bij de tweede paal bij van Arkel, deze twijfelt niet een schiet de bal gecontroleerd binnen. Bijna weet Pesse nog het volle pond te halen maar oog in oog met Dussel schiet de Vries net over het doel heen.


Opstelling Pesse: Waninge, Moes, Evenhuis, van Wijk, Kleine, Poeste (Veninga), Meijer, de Vries (Nijstad), van Arkel, van Slooten (Strijker) en Verbrugge.

Man van de Wedstrijd: Daniel van Arkel.


Uitslag

Op 20 okt.
 om 14:00
1
Pesse 1
-
vs
1
LEO (Loon) 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 21 oktober, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor