0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse fier aan kop

Pesse- Ook het laag geklasseerde Olyphia weet Pesse niet tegen te houden. Bij rust stond men al met 3 doelpunten voor. Na de rust herhaalde de ploeg dit kunstje waardoor de gasten maar liefst 6 treffers moesten incasseren.


Meteen scherp

De wedstrijd is nog maar enkele minuten bezig als Pesse meteen toe slaat. Een goedgeplaatst afstandsschot van Poesteis onhoudbaar voor doelman Groenink. Hierna blijft Pesse de boventoon voeren en domineert het de wedstrijd. Niet lang na de eerste treffer is er alweer de opmaat voor de tweede van de middag. Een pass van Poeste over de verdediging komt uit bij Strijker maar voordat de middenvelder kan afdrukken is het Boers met een doldrieste overtreding. Leidsman Hooge wijst direct naar de stip. Vanaf elf meter is het Verbrugge die de bal rustig binnen schuift. Na de eerste twee treffers blijft Pesse rustig door combineren maar lukt het Olyphia beter om de bal op te ruimen. Vlak voor rust maakt Pesse uiteindelijk toch de derde van de eerste helft. Een pass van Kleine komt bij Veninga. Deze heeft goed overzicht en legt de bal panklaar neer voor de ingelopen Verbrugge die wederom tot scoren komt.


Trefzekere aanwinst

Na de rust blijft het spelbeeld hetzelfde, Pesse is de baas en Olyphia probeert tegen te houden. Maar weer scoort Pesse snel. Na een rommelige situatie voor de goal is het van Slooten met het doelpunt. Na dit doelpunt gaat de voet een beetje van het gaspedaal af bij Pesse. Het laat Olyphia iets meer de bal hebben en begint wat onzorgvuldiger te worden aan de bal. De enige echte kans voor de gasten is wel meteen een doelpunt. Uit een corner is het Bethlehem met de inzet richting het doel van Waninge. Maar omdat er zoveel mensen voor de goal staan weet de bal geen doorgang te vinden. Op 5 meter van het doel blijft de bal liggen en weet Capello binnen te tikken. Toch laat Pesse na deze eretreffer zien dat het oppermachtig is. Een snelle slimme vrije trap van Poeste komt op het hoofd van de kersverse aanwinst Hartman. Deze kopt de bal gecontroleerd langs Groenink. Ook het slotakkoord komt op naam van Hartman en wederom is het uit een snelle vrije trap van Poeste. Enige verschil is dat nu de spits de bal met zijn rechtervoet tegen de touwen aanjaagt.

Opstelling Pesse: Waninge, van Dam, Evenhuis, van Wijk, Kleine, Strijker (van Arkel), Veninga, Meijer (Slomp), Poeste, van Slooten (Hartman) en Verbrugge.

Man van de Wedstrijd: Arjan Kleine

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 25 november, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor